تبلیغات
پایگاه غیر رسمی اطلاع رسانی سردار مهندس حاج سعید قاسمی

حاج سعید قاسمی: خود جاسبی فاسد تشریف دارد و باید حذف شود

یکشنبه بیست و دوم آذر 1388

سعید قاسمی: جاسبی باید حذف شود

سعید قاسمی درباره دوره ای شدن ریاست دانشگاه آزاد گفت : اصلاح اساسنامه این دانشگاه راهکار اصلی نیست، باید مدیریتی که این تفکر را ارائه می دهد تغییر کند، خود جاسبی فاسد تشریف دارد و باید حذف شود.

سعید قاسمی در گفت و گو با برنا، درباره دوره ای شدن ریاست دانشگاه آزاد گفت : اگر نظام و سیستم قضایی جرات کنند، فکر کنم به این مسئله رسیده اند که اگر امروز جاسبی رابردارند به نفع جامعه است.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد پمپاژ فتنه در بعد مسائل سیاسی و به هم ریختگی اجتماعی است، تصریح کرد: اکنون شاهدیم که این دانشگاه در دور افتاده ترین روستاها هم راه اندازی شده است. درخواست من این است یک دوربین ببرند و از کسانی که چندین سال است در آنجا زندگی می کنند بپرسند؛ این دانشگاه چه بر سر پسر های شما که قبل از آمدن به این دانشگاه کشاورز بودند، آورده است.

سعید قاسمی یاد آورشد: وقتی کسی سوال کند که فرزندت کجا درس می خواند، اگر بگویی واحد بومهن و رودهن دانشگاه آزاد بر سر خود می زند، مگر چه اتفاقی افتاده است؟ این دانشگاه به معنای واقعی فاجعه است.

وی با بیان اینکه اصلاح اساس نامه این دانشگاه راهکار اصلی نیست یاد آورشد: باید مدیریتی که این تفکر را ارائه می دهد، تغییر کند، خود جاسبی فاسد است، عناصری که به عنوان کادر رهبری و هدایت در این دانشگاه هستند باید توسط نظام پالایش شوند.

سردار قاسمی عنوان کرد: باید نظام دست اینها را کوتاه کند، ابقای اینها استمرار قصه است، مگر ما دیوانه ایم بچه بسیجی ها را بریزیم تو خیابان تا با بچه هایی که فکرشان در دانشگاه آزاد مسموم شده برخورد کنیم، البته زمانی کار به جای حساس می کشد و وقتی بچه حماقت می کند و امنیت ملی را به خطر می اندازد باید برخورد شود و اگر این بچه کشته شد، کشته فتنه است.

وی ادامه داد: معنی ندارد که یک بچه، چهار فرمانده برای خود پیدا کند و به فکر اشغال صدا و سیما باشد، بعد میکروفون را در دست بگیرد بگوید ای مردم شریف ایران و چند جاسوس هم بگویند این موج سبز است با شما صحبت می کند.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه پمپاژ این فتنه در دانشگاه آزاد است، تصریح کرد: آیا فکر کرده اید که چرا در دانشگاه آزاد کسی جرات ندارد تظاهرات کند، بچه حزب الله هایی ها جرات نمی کنند تظاهرات کنند؟ چون دانشگاه آزاد است و پدر بچه 700 هزار تومان شهریه برای یک ترم پرداخت کرده است و اگر تظاهرات کند، جاسبی پرونده اش را زیر بغلش داده و از دانشگاه بیرونش می کند.

وی افزود: از آن طرف آن جریان را حمایت و هدایت می کند و از طرفی نمی گذارد تظاهرات صورت گیرد، دانشگاه آزاد تظاهرات نمی خواهد، بعد از گذشت دو دهه که دانشگاه آزاد روی مخ بچه ها کار کرد و تفکر سروش را که همه چیز نسبی است، در جانش ثبت کرد، بعد از گذشت دو دهه تازه قم می خواهد به این تفکر جواب دهد.

قاسمی تصریح کرد: این فارغ التحصیل بعد از اتمام تحصیلاتش در دانشگاه آزاد اگر شغل نیافت می شود راننده تاکسی،که وا مصیبتا ولی اگر شغلی یافت و شد، مدیری در یک بخش با تفکر سکولاریته بد اندر بد می شود.

وی ادامه داد: در مقابل دانشگاه آزاد آن وقت ما در دانشگاه های دولتی شاهدیم که هر روز تحصن می شود، امروز برای خانم ندا آقا نور یا ندا آقا سلطان، فردا دو نفر را گرفتند، پس تحصن غذا صورت می گیرد و هر روز درحال گسترش است.

سردار قاسمی تصریح کرد: رییس دانشگاه باید پرونده دانشجویی که مشخص شده دنبال فتنه است را به دستش داده و بگوید که شما امنیت را به خطر می اندازی، ما تریبون می گذاریم فحش بده از خود خدا گرفته تا هر کسی که دوست داری و خودت را خالی کن ولی حق نداری امنیت دانشگاه را به خطر بیاندازی. رییس دانشگاه کجاست فعلا کاپشن احمدی نژاد را پوشیده و گرنه منتظر یک فرصت است. کدام آدم احمقی است که نفهمد این مسئله از جایی آب می خورد، بچه نمی فهمد ملعبه دست اینهاست.
دیدگاه ها : نظرات
والقلم
اگر اینها را نمی شناسی بخاطر سه دهه تغافل رسانه‌ای در این مورد است
عشق امام خمینی تشکیل امت واحده مسلمان بود
امروز اسم خیلی از بچه ها ابوجاسم و ابو شیمبل بود ....
همایش بصیرت قم
حاج سعید قاسمی: ریگی‌های فرهنگی هم باید‌دستگیر شوند
تلویزیون دارد آوینی بالا می آورد + گیتی که برای رجوی ها و بنی صدر ها و ... پیوسته باز است
آقاسعید: دشمنان دیروز آوینی، امروز درسپاه کفر قرار دارند
سعیدقاسمی در سالگرد شهادت آوینی، صیاد و یزدان‌پرست
نهضت جهانی اسلام- در بوسنی چه می گذرد؟
سعیدقاسمی:اگر می خواهید در جبهه بین المللی شمشیر بزنید باید کار بلد باشید.
سردار قاسمی: امیدی به خواص منفعت طلب نداریم
سعید قاسمی:به جای ساخت و ساز حرم امام، اندیشه امام را گسترش دهید
چند كلیپ و ...
اتفاقاتی که در جریان انتخابات به وقوع پیوست تنها زمان وقوع حوادث بعد از انتخابات را به جلو انداخت
حاج سعید قاسمی: خود جاسبی فاسد تشریف دارد و باید حذف شود
اگر از همت و متوسلیان برای نسل سوم گفته بودند، امروز کسی جرات دزدیدن نام آنها را نداشت
سردار قاسمی: احمد متوسلیان هم از تهمت "خود رای بودن" مصون نبود !
{قبلتین در زنجیر}حاج سعید : مسوول عملیات کشتار حجاج ایرانی یک یهودی آلمانی تبار بود
سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه علم‌وصنعت "شکست پنجه عقاب"
قاسمی:دانشجویان پیرو خط امام(ره) آمریكا را به تعظیم در برابر ایران مجبور كردند
متن کامل سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه مشهد
متن كامل سخنرانی آقا سعید در دانشگاه امام صادق ع
آقا سعید : موسوی در گذشته هم به امام اعتقاد نداشت!
هنوز سایه بنی‌صدر بالای سر این جنبش مستدام است.
سردار قاسمی: مسوولانی مثل جاسبی باید پاسخ دهند که ریشه جریان برانداز کجاست؟
برخی كه میلیاردی از بیت المال به نام هنرگرفته‌اند،امروز طلبكار نظام شده اند
سعید قاسمی در مراسم سالگرد شهید کریمی تأکید کرد
خدای 22 بهمن 57 و طبس و کربلای 5 زنده است
می‌خواستند با شال سبز و تكیه بر مقدسات انقلاب را شكست دهند


انتخابات انقلاب جهانی بسیج جهانی مستضعفین آقا سعید جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی سردار حاج سعید قاسمی متن سخنرانی سردار حاج سعید قاسمی 598 سخنرانی سردار قاسمی دهه رهایی قبلتین اسلام انقلابی حاج سعید قاسمی بصیرت وبلاگ حاج سعید قاسمی سخنرانی آقا سعید بوسنی جنگ مامرد جنگیم سخنرانی حاج سعید در همایش امت واحده احمد متوسلیان امام روح الله فلسطین آقا جبهه بین المللی لبنان حضرت روح الله امام خمینی سردار قاسمی