تبلیغات
پایگاه غیر رسمی اطلاع رسانی سردار مهندس حاج سعید قاسمی

سردار قاسمی: احمد متوسلیان هم از تهمت "خود رای بودن" مصون نبود !

پنجشنبه دوازدهم آذر 1388

 حاج سعید قاسمی دراین مراسم که شب گذشته درموسسه فرهنگی سید الشهدا برگزار شد، با اشاره به تصویر حاج احمد متوسلیان گفت: 27 سال می گذرد و دشمنان فکر می کردند که می توانند نور تو را خاموش کنند اما روز به روز جلوه تو برای ما پرشکوه تر و روشن تر می گردد.
سردار قاسمی با بیان اینکه همه ما مکلف به دو تکلیف الهی هستیم، افزود: دراین عرصه یا باید مانند امام حسین(ع) در میدان نبرد حق علیه باطل از جان خود بگذریم و یا مانند حضرت زینب(س) پیام رسان خوبی باشیم.

** براندازی نظام اسلامی از همان زمان تثبیت انقلاب شروع شد
قاسمی با اشاره به بصیرت و شجاعت حاج احمد متوسلیان گفت: هنوزبرای من جای سوال است که او چگونه آن بصیرت و شجاعتی را که امروز مقام معظم رهبری از ما مطالبه می کند، درآن زمان بدست آورده بود و در مقابل تمام دشمنان داخلی و خارجی ایستادگی می کرد.
وی طرح براندازی انقلاب اسلامی را مربوط به همان مقطع اول و تثبیت انقلاب دانست و افزود: درهمان زمان، جنگ نرم و رسانه ای متناسب با آن شرایط را علیه نظام اسلامی به پا کرده بودند و حدود 17 نشریه ضد انقلاب داشتیم اما چون این مسائل بازخوانی نمی شود نسل امروز نسبت به آن آگاهی ندارد.
وی افزود: حاج احمد متوسلیان نیز از تهمت های "منافق" و "خود رای بودن"،‌ مصون نبود اما با تمام این مسائل اگر تمام عالم هم دگرگون می شد و او تشخیص می داد که باید به مریوان برود، می رفت و نقش خود را در صحنه کردستان ایفا می کرد.
قاسمی به رشادت ها و حماسه آفرینی های حاج احمد متوسلیان درفتح المبین و بین المقدس اشاره کرد و گفت: امام راحل پس از عملیات فتح المبین بود که گفت من دست و بازوی شما رزمندگان را می بوسم و براین بوسه افتخار می کنم.

** ویژگی مهم حاج احمد متوسلیان این بود که با کمترین تلفات به دشمن ضربه می زد
قاسمی با انتقاد از کسانی که می گویند افرادی چون متوسلیان سررشته ای از مسائل نظامی نداشتند و بچه های مردم را به زیر گلوله می فرستادند، گفت: یکی از ویژگی های اصلی حاج احمد شناخت نسبت به دشمن و نقاط آسیب پذیر آن بود و تمام تلاشش این بود که با حداقل تلفات خودی به دشمن ضربه بزند اما این فرهنگ به نسل جوان پیچیده و گنگ منتقل می شود.
وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری تاکید کرد: ایشان فرمودند اگر اعتقاد دارید که جنگ از مدل نرم و فرهنگی وجود دارد، باید بدانید خط کجاست، عناصر این خط و جبهه فرهنگی چه کسانی هستند و اطلاعات عملیاتی ها کجایند تا بیدار باشند و دشمن را به شما نشان دهند.
سردار قاسمی با پیچیده خواندن شرایط امروز نسبت به هشت سال دفاع مقدس گفت: مقام معظم رهبری فرمانده این نبرد هستند و باید دراین جنگ، قطب نما داشته باشیم تا جهت را گم نکنیم چراکه اگر موقعیت را نشناسیم، ممکن است به خودی ها ضربه بزنیم.

** حاج احمد متوسلیان با اذن امام راحل به لبنان رفت
قاسمی با بیان اینکه عده ای ادعا کردند که حاج احمد متوسلیان از روی خودرایی به لبنان رفت و امام راحل راضی نبود، افزود: وقتی محسن رضایی ماموریت لبنان را به حاج احمد داد، او قبول نکرد و گفت‌ باید از مقام بالاتری این دستور را بگیرم چرا که مسئله مهمی است و مقام معظم رهبری که آن زمان رئیس جمهور بودند ماموریت را به وی تفویض کردند و فرمودند که ممکن است هر چند صد سال یک بار چنین اتفاقی بیفتد و عده ای جمع شوند تا به جنگ اشقی الاشقیا بروند.
قاسمی به توفیقات حضور حاج احمد متوسلیان در لبنان اشاره کرد و گفت: حاج احمد در شکل گیری و نامگذاری حزب الله لبنان نقش محوری داشت و اگربعضی ها همچون محتشمی انصاف به خرج بدهند، این موضوع را تایید می کنند.
وی، راهبرد دوم حضرت امام در قضیه لبنان را مبنی براینکه راه قدس از کربلا می گذرد، دقیق خواند وگفت: بعد ازحضور حاج احمد متوسلیان سوری ها نشان دادند که پای کارعملیات نیستند و نبرد مستقیم ممکن نبود چرا که ما عقبه ای نداشتیم اما افرادی چون عماد مغنیه،‌ سید عباس موسوی و سید حسن نصرالله از حضور و تاثیر حاج احمد متوسلیان جان گرفتند.

** زنده نگهداشتن یاد و خاطره ایثارگران تکلیف همه ماست
سردار قاسمی با انتقاد از کسانی که حتی برای برگزاری مراسمی برای زنده نگاه داشتن یاد و خاطره 4 دیپلمات ایرانی سنگ تراشی می کنند، گفت: دراین جنگ فرهنگی که دشمن خانه و بنیاد همه تفکرات ما را نشانه گرفته است، عده ای می گویند از برگزاری چنین مراسمی چه چیزی عاید ما می شود.
وی با بیان اینکه عده ای می خواهند شعار "بسیجی واقعی، همت بود و باکری" را مستمسک کارهای خود قرار دهند، گفت: شهید همت کسی بود که در جریان لبنان تا آخرین لحظه قصد داشت ضرب شستی به اسرائیلی ها وارد کند ولی شما شعار "نه غزه، نه لبنان" را سر می دهید.
وی با ذکر خاطره ای از عزیمت هزار نفر از نیروهای لشگر 27 محمد رسول الله به لبنان گفت: درسال 60، نخست وزیر وقت که اکنون علمدار جبهه و جنگ نرم علیه نظام شده، در پای پلکان هواپیما همگی ما را به جنگ با اسرائیل تشویق می کرد. اکنون از دو حال خارج نیست یا آن زمان نفاق داشت و دو پهلو حرف می زد و یا دراین چند سال که به سراغ نقاشی رفته، آلزایمر گرفته و بازی در می آورد.
قاسمی با تاکید بر برگزاری با شکوه مراسم یاد و خاطره 4 دیپلمات ایرانی ربوده شده گفت: اگر برروی برگزاری این مراسم پافشاری نکنیم و یاد وخاطره آنها را زنده نگه نداریم، دشمن اینها را به نفع خود مصادره می کند، همانطور که می خواستند شهدایی مثل همت و باکری را با شعار به نفع خود مصادره کنند.
وی افزود برای ما زشت است که سید حسن نصرالله بگوید ما شرایطی داشتیم که می توانستیم برای روشن شدن سرنوشت 4 دیپلمات ایرانی کاری انجام دهیم اما از جانب شما درخواستی نشد.

** اگرهمت و حمیت داشتیم سرنوشت دیپلمات های ربوده شده مشخص می شد
قاسمی با بیان اینکه امروز دو موضوع در کشور در حال پیگیری جدی است که یکی از آنها مربوط به مسئله امانت گرفتن سنگ نوشته کوروش از انگلیسی ها و دیگری دریافت استخوان های دوسرباز کمبوجیه مربوط به 500 سال قبل از میلاد مسیح از مصری ها است، خطاب به فرزند سید محسن موسوی دیپلمات ربوده شده گفت: اگر همین اندازه همت وحمیت برای روشن شدن وضعیت دیپلمات های ربوده شده انجام می گرفت، امروز تکلیف پدر شما مشخص بود.
وی در پایان افزود: دراین شرایط فشار دشمن که مقام معظم رهبری می گوید صدای تیر دشمن را می شنویم و دراین شرایطی که ندای "کجا هستند عمارها؟" بلند است، ای کاش شما بودید و قطعا گردان فرهنگی، رزمی و عاشورایی درتفکر روح الهی توسط شما تشکیل می شد.

** خبرنگاران و اصحاب رسانه برای روشن شدن سرنوشت دیپلماتهای ربوده شده اعتراض جمعی کنند
قبل از سخنرانی قاسمی، فرزند سید محسن موسوی یکی از 4 دیپلمات ربوده شده در لبنان در مورد چگونگی اسارت پدر و سه دیپلمات دیگر توضیح داد و گفت: پیگیری سرنوشت 4 دیپلمات ایرانی یکی از اولویت های نظام جمهوری اسلامی بوده ولی در دولت جدید اهتمام بیشتری به این موضوع شده و کمیته ای در دولت نهم برای رسیدگی به این موضوع تشکیل شده است.
سید رائد موسوی با بیان اینکه حرکت های بین المللی و حقوقی زیادی برای روشن شدن وضعیت 4 دیپلمات ایرانی ربوده شده صورت گرفته، گفت: ‌متاسفانه برای این موضوع تا کنون اعتراض جمعی انجام نشده و جا دارد خبرنگاران و اصحاب رسانه با توجه به اینکه کاظم اخوان یکی از 4 دیپلمات ایرانی ربوده شده از صنف خبرنگاران و عکاسان بوده، اعتراض صنفی خود را به گوش مجامع بین المللی برسانند.دیدگاه ها : نظرات
والقلم
اگر اینها را نمی شناسی بخاطر سه دهه تغافل رسانه‌ای در این مورد است
عشق امام خمینی تشکیل امت واحده مسلمان بود
امروز اسم خیلی از بچه ها ابوجاسم و ابو شیمبل بود ....
همایش بصیرت قم
حاج سعید قاسمی: ریگی‌های فرهنگی هم باید‌دستگیر شوند
تلویزیون دارد آوینی بالا می آورد + گیتی که برای رجوی ها و بنی صدر ها و ... پیوسته باز است
آقاسعید: دشمنان دیروز آوینی، امروز درسپاه کفر قرار دارند
سعیدقاسمی در سالگرد شهادت آوینی، صیاد و یزدان‌پرست
نهضت جهانی اسلام- در بوسنی چه می گذرد؟
سعیدقاسمی:اگر می خواهید در جبهه بین المللی شمشیر بزنید باید کار بلد باشید.
سردار قاسمی: امیدی به خواص منفعت طلب نداریم
سعید قاسمی:به جای ساخت و ساز حرم امام، اندیشه امام را گسترش دهید
چند كلیپ و ...
اتفاقاتی که در جریان انتخابات به وقوع پیوست تنها زمان وقوع حوادث بعد از انتخابات را به جلو انداخت
حاج سعید قاسمی: خود جاسبی فاسد تشریف دارد و باید حذف شود
اگر از همت و متوسلیان برای نسل سوم گفته بودند، امروز کسی جرات دزدیدن نام آنها را نداشت
سردار قاسمی: احمد متوسلیان هم از تهمت "خود رای بودن" مصون نبود !
{قبلتین در زنجیر}حاج سعید : مسوول عملیات کشتار حجاج ایرانی یک یهودی آلمانی تبار بود
سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه علم‌وصنعت "شکست پنجه عقاب"
قاسمی:دانشجویان پیرو خط امام(ره) آمریكا را به تعظیم در برابر ایران مجبور كردند
متن کامل سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه مشهد
متن كامل سخنرانی آقا سعید در دانشگاه امام صادق ع
آقا سعید : موسوی در گذشته هم به امام اعتقاد نداشت!
هنوز سایه بنی‌صدر بالای سر این جنبش مستدام است.
سردار قاسمی: مسوولانی مثل جاسبی باید پاسخ دهند که ریشه جریان برانداز کجاست؟
برخی كه میلیاردی از بیت المال به نام هنرگرفته‌اند،امروز طلبكار نظام شده اند
سعید قاسمی در مراسم سالگرد شهید کریمی تأکید کرد
خدای 22 بهمن 57 و طبس و کربلای 5 زنده است
می‌خواستند با شال سبز و تكیه بر مقدسات انقلاب را شكست دهند


جنگ متن سخنرانی سردار حاج سعید قاسمی آقا انتخابات سردار قاسمی حاج سعید قاسمی سخنرانی حاج سعید در همایش امت واحده 598 انقلاب جهانی امام خمینی فلسطین مامرد جنگیم احمد متوسلیان بصیرت سردار حاج سعید قاسمی حضرت روح الله آقا سعید سخنرانی سردار قاسمی لبنان سخنرانی آقا سعید بسیج جهانی مستضعفین دهه رهایی قبلتین جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی اسلام انقلابی جبهه بین المللی بوسنی امام روح الله وبلاگ حاج سعید قاسمی