تبلیغات
پایگاه غیر رسمی اطلاع رسانی سردار مهندس حاج سعید قاسمی

سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه علم‌وصنعت "شکست پنجه عقاب"

چهارشنبه بیستم آبان 1388


سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه علم‌وصنعت:
خاصیت حرکت شیطانی غوغا، ایجاد توهم و ممانعت از شنیدن صدای حق است

هفته گذشته همایشی با عنوان "شكست پنجه عقاب" در سالن آمفی تئاتر شهید بهرامی دانشگاه علم‌وصنعت تهران به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار شد. نخستین سخنران این همایش، مسلمان اسپانیایی جعفر گنزالس بود. در انتهای سخنان وی، تعدادی از هواداران موسوی كه حدود 50 نفر بودند، به اخلال در سخنان وی اقدام کردند.

دومین سخنران مراسم، مهندس سعید قاسمی دانش آموخته معماری و شهرسازی از دانشگاه علم‌وصنعت و استاد همین رشته بود. هواداران موسوی كه قصد برهم زدن سخنان وی را داشتند، حدود 20 دقیقه از تمام ترفندهای خود مانند كف زدن، شعار دادن، هتاکی کردن و... استفاده كردند اما وقتی با واكنش منفی جمعیت 300 نفره سالن مواجه شدند و خود را در اقلیت دیدند، ترجیح دادند سالن را ترك کنند. پس ازترك سالن توسط این افراد، قاسمی سخنان خود را آغاز كرد.

وی در ابتدای سخنان خود با اعلام اینكه "ای كاش این دوستان سبز ما می ماندند و صحبت‌های بنده را گوش می‌كردند تا با هم دیالوگی داشته باشیم"، گفت: من متولد محله نارمك و بزرگ شده دانشگاه علم‌وصنعت‌ام. این محاسن من هنوز درنیامده بود كه دانشجو بودم، آن هم در این دانشگاه که به انبار تسلیحاتی گروه های چپ و التقاطی تبدیل شده بود.

نیروهای مسعود رجوی در همین دانشگاه شب‌ها در اتاق جنگ‌شان می‌خوابیدند. ما در آن زمان، میلیشیای منافقین خلق را تجربه كردیم و از سر گذراندیم. قصد اهانت ندارم اما خوب می‌شد اگر این بچه ها می‌ماندند و قدری از این تجارب را می‌شنیدند و با هم درباره آن سخن می‌گفتیم. اما این بچه‌ها تمام آنچه را كه در این سالن به اجرا گذاشتند، درست مثل یک بادكنك بود. به یكباره باد شدند، با های و هوی زیادی فضای سالم را شلوغ كردند و امر بر آنها مشتبه شد كه فضا در اختیار آن‌هاست و بعد هم به سرعت بادشان خالی شد و مجبور شدند اینجا را ترك كنند. این خاصیت حركت شیطانی است، غوغازیستی و حركت مبتنی بر جارو جنجال و غوغاسالاری و اینكه كاری كند تا صدای حق به گوش‌ها نرسد و بعد توهم ایجاد كند كه فقط ما هستیم؛ درست مثل جنگ جمل. من از این بابت بسیار متأسفم.

همرزم شهید بروجردی سپس به بخش‌هایی از این تجارب اشاره كرد و گفت: از همین علم‌وصنعت به كردستان رفتم و شاگردی محمد بروجردی را كردم. یادم هست كه برخی مواقع كه در جلساتی با مردم كُرد، برخی از آن‌ها كه بر اثر القائات ضدانقلاب، تصور یك دیكتاتور یا جلاد را از این مسیح كردستان داشتند و به او اسائه ادب می‌كردند، حاج محمد بدون اینكه برخورد متقابلی كند، به آن‌ها می‌گفت انشاءالله روزی خواهد رسید كه شما حقانیت و مظلومیت ما را درك خواهید كرد، یا وقتی كه از احمد متوسلیان در درگیری با ضد انقلاب برای حمله به روستاهایی كه ازآنجا به ما حمله می‌كردند، اذن می‌خواستیم، اجازه نمی‌داد و می‌گفت ما با ضد انقلاب جنگ داریم نه با مردم كُرد.

ما این درس‌ها را از این اساتید آموختیم. نسل ما نسلی بود كه معلمان و اساتیدش سردارانی چون محمد بروجردی‌ها و احمد متوسلیان‌ها بودند. روبرویمان هم شیاطین كارشته‌ای مثل مسعود رجوی‌ها بودند كه برای خودشان میلیشیای صدها هزار نفری داشتند كه همه‌اشان حاضر بودند برای او جان بدهند. خود رجوی كاریزمای عجیبی در بین منافقین داشت. آن‌قدر خوب صحبت می‌كرد كه انسان را مجذوب می‌كرد نه مثل بعضی‌ها كه همه‌اش "چیز، چیز" می‌كنند! لذا نمی‌توانند با این رفتارهای بچه‌گانه ما را مرعوب یا ناامید كنند.

وی سپس ادامه داد: البته باید گفت كه بخشی از این ماجرا دست پخت دانشگاه های ما و دروس مسمومیت‌زا و آلوده‌ای است كه به خورد این بچه ها داده می‌شود. درست همان مسئله ای كه آن سه نفر (حجاریان، شریعتی و عطریانفر) به آن در تلویزیون اشاره كردند. همین چند وقت پیش گفتند كه 50 عنوان كتاب علوم انسانی به‌دلیل اشكالات محتوایی از رده خارج می‌شوند. بیش از 16 سال تفكرات انقلابی و دینی امام را در صحنه اجرایی كشور آسفالت كردند و به‌جای آن در نسل های جدید انقلاب، در مدارس و دانشگاه ها، دروس آلوده را تدریس كردند. لذا باید هم وقتی چنین بذری می كارند، در چنین روزهایی این برداشت را بكنند. باز خدا را شكر كه این فتنه به‌پا شد و حزب‌الله به خود آمد.

چهار سال قبل دانشگاه به دانشگاه سر بچه های ارزشی داد می زدم كه روی كارآمدن احمدی‌نژاد فریب‌تان ندهد، بیایید كار كنید. نروید تخت بخوابید كه كار تمام شد! نه تازه كار شروع شده است، نباید صحنه را خالی كرد. اما كو گوش شنوا؟ حالا كه این فتنه به‌پا شده، بچه ها به خودشان آمده و تكانی خورده اند. اگر می‌خواهید كه این جریان دوباره پا نگیرد، باید به صحنه بیایید و خود را به رخ بكشید و كار كنید. اگر فرصت‌هایتان را در نیابید، كارمان ساخته است!

مثل من! اگر در همان فتح بیت المقدس پشت جاده اهواز- خرمشهر در كنار محسن وزوایی تصمیمم را گرفته بودم، همانجا با او پریده بودم اما با خودم می گفتم حالا بمانیم، ببینیم چه می شود؟ كدام محسن وزوایی؟ همان دانشجوی پیرو خط امامی كه حداقل 4 عملیات بزرگ‌مان را مدیون وی هستیم اما هیچ اسمی از او نیست. به جرأت می گویم كه غیر از فتح لانه و فتح بازی‌دراز، فتح خرمشهر را هم مدیون او و فرمانده‌اش احمد متوسلیان هستیم كه او هم یك علم‌وصنعتی بود و باعث افتخار ما علم‌وصنعتی‌هاست.

این همرزم شهید وزوایی با اشاره به تحرکات هواداران موسوی در سالن گفت: قبل از اینكه بالا بیایم، دیدم برادر خوبم جعفر گنزالس خیلی نگران و مضطرب است و دائم به من می گوید آخرش چه می شود؟ آیا این بساط جمع می شود یا نه؟ من هم او را دلداری می دادم و می گفتم چرا این‌قدر مضطربی، نگران نباش، چند دقیقه ای شلوغ می كنند و بعد هم می روند. اما می دانید در جوابم چه گفت؟ جمله ای گفت كه مرا تكان داد. گفت: من نگرانم برای اینكه ما یك‌بار آندلس را از دست داده ایم و نمی خواهیم دوباره این اتفاق بیافتد.

این استاد دانشگاه سپس با مرور وقایع قبل تا بعد از حماسه انقلاب دوم و فتح لانه جاسوسی امریکا در 13 آبان 58 به خاطره ای از هامیلتون جردن رئیس ستاد كاخ سفید در كتاب بحران اشاره كرد و گفت جردن در كتابش می نویسد آیت‌الله خمینی در قضیه تسخیر سفارت آنچنان امریکا را تحقیر كرد و عجز ما را به رخ‌مان كشید كه حتی ذهن كودكان مدرسه ای ما را هم در تسخیر خودش درآورد و بی‌عرضگی كارتر را به ذهن آنها تزریق كرد.

وی با اذعان به اینكه اگر وقایع ده ساله اول انقلاب به‌خصوص از سال 57 تا 60 درست برای نسل های امروز بازخوانی می‌شد، اتفاقاتی مثل حوادث اخیر رخ نمی داد، توضیح داد: در قضیه بنی‌صدر ما یك‌بار بازی خوردیم. 11 میلیون همه ما به بنی‌صدر رأی دادیم. همین مسلمان‌ها برای چه به او رأی دادند؟ برای اینكه او 1- سید بود 2- دكترای اقتصاد و تز اقتصاد توحیدی داشت 3- مورد حمایت بزرگان انقلاب و روحانیت معظم و حتی بیت امام بود 4- آیت‌الله زاده بود 5- خوب صحبت می كرد و چهره شاخص در انقلاب بود. لذا روی تمام دیوارهای تهران نوشتند "بنی‌صدر، صد در صد" و 11 میلیون رأی آورد اما زمانی هم رسید كه با سرخاب سفیدآب به همراه مسعود رجوی ملعون از ایران فرار كرد. بعدها معلوم شد كه با حقوق ماهی 1000 دلار جاسوس سیا بوده است. سندش را همین دانشجویان پیرو خط امام به امام داده بودند اما ایشان فرموده بودند، باشد تا وقتش برسد. همان زمان در همین سپاه پاسداران كه فدائیان امام بودند، بین بهشتیون و بنی‌صدریون دعوا بود و هركدام عكس آن یكی را پاره می كرد. این بنی‌صدری كه امروز همه می گویند جاسوس بوده، آن‌زمان كه اینطور نبود. در بین آن همه پاسدار و حزب‌اللهی مگر چند نفر مثل احمد متوسلیان بودند كه می دانستند بنی‌صدر واقعاً كیست؟ انسان‌های بابصیرتی كه این روزها به بصیرت‌شان بسیار نیازمندیم.

قاسمی سپس با اشاره به حوادث پس از انتخابات گفت: این آقایان باید پاسخگوی مسائل پیش آمده باشند. آقای خاتمی باید پاسخ دهد كه چرا با جورج سورس یهودی جلسه گذاشته بود؟

وی سپس با قرائت بخش‌هایی از سخنان موسوی درج شده در ماهنامه بیان در سال 70 گفت: آقای موسوی باید پاسخ دهد چرا و چگونه استحاله شده است؟ مگر این همان موسوی نیست كه در سال 60 از لزوم تشكیل سپاه قدس و جنگ با اسرائیل سخن گفته بود كه در مجله پیام انقلاب همان سال هم چاپ شد. مگر این همان موسوی نیست كه در ماهنامه بیان همین آقای محتشمی‌پور كه خودش را مؤسس حزب‌الله می داند، در سال 70 درباره ضرورت صدور انقلاب، ضرورت جنگ فقر و غنا و مبارزه با سرمایه داری و هم چنین مبارزه با استكبار و نفی رفتارهایی كه مورد پسند غرب و قدرت‌های غربی قرار بگیرد، سخن گفته بود؟ پس چرا امروز دقیقاً به عكس آن نسخه ها عمل می كند؟ ما كدام حرف شما را باور كنیم؛ آن حرف‌های تند انقلابی یا شعار "نه غزه، نه لبنان" روز قدس را؟ تو حتی یك‌بار هم حاضر نشدی با دشمنان قسم خورده امام و انقلاب را كه این روزها حمایت های بی‌دریغ‌شان از تو را فریاد می زنند، مرزبندی كنی و علیه آنها بیانیه بدهی؛ از رضا پهلوی گرفته تا اوباما و نتانیاهو... مگر شما همان‌هایی نبودید كه با كوچك‌ترین بهانه ای جناح مقابل‌تان را در دهه 60 به اسلام امریکایی متهم می‌كردید و كردید آنچه که خواستید؟ دگردیسی و استحاله تا كجا؟ برگردید به مرام و مسلك امام. تا كجا می‌خواهید سقوط كنید و به كجا می‌خواهید برسید؟ بنشینید و با خودتان و خدایتان خلوت كنید. شما جواب امام و خون شهدا را چگونه خواهید داد؟

وی در انتهای سخنان خود با قرائت بندهای بیانیه الجزایر از آن به عنوان امتیاز افتخاری بزرگ یاد كرد كه تاكنون امریکا به هیچ كشوری چه برسد به جهان سومی چنین امتیازی نداده است. پس از آن از دولت احمدی‌نژاد خواست تا درباره مسئله امریکا شفاف عمل کرده و از ذوق زدگی و بازهای دیپلماتیك بپرهیزد، مراقب فریب های دیپلماتیك امریکا و اوباما باشد، چرا كه حزب‌الله با دقت این رفتارها را تحت نظر دارد و اجازه تخطی از خط ولایت را در این رابطه به كسی نمی دهد.

وی سخنانش را با این شعر شهید رجب بیگی به اتمام رساند:

پیكار علیه ظالمان پیشه ماست، وندر ره دوست مردن اندیشه ماست
هرگز ندهم تن به ذلت هرگز، در خون زلال كربلا ریشه ماست

دیدگاه ها : نظرات
والقلم
اگر اینها را نمی شناسی بخاطر سه دهه تغافل رسانه‌ای در این مورد است
عشق امام خمینی تشکیل امت واحده مسلمان بود
امروز اسم خیلی از بچه ها ابوجاسم و ابو شیمبل بود ....
همایش بصیرت قم
حاج سعید قاسمی: ریگی‌های فرهنگی هم باید‌دستگیر شوند
تلویزیون دارد آوینی بالا می آورد + گیتی که برای رجوی ها و بنی صدر ها و ... پیوسته باز است
آقاسعید: دشمنان دیروز آوینی، امروز درسپاه کفر قرار دارند
سعیدقاسمی در سالگرد شهادت آوینی، صیاد و یزدان‌پرست
نهضت جهانی اسلام- در بوسنی چه می گذرد؟
سعیدقاسمی:اگر می خواهید در جبهه بین المللی شمشیر بزنید باید کار بلد باشید.
سردار قاسمی: امیدی به خواص منفعت طلب نداریم
سعید قاسمی:به جای ساخت و ساز حرم امام، اندیشه امام را گسترش دهید
چند كلیپ و ...
اتفاقاتی که در جریان انتخابات به وقوع پیوست تنها زمان وقوع حوادث بعد از انتخابات را به جلو انداخت
حاج سعید قاسمی: خود جاسبی فاسد تشریف دارد و باید حذف شود
اگر از همت و متوسلیان برای نسل سوم گفته بودند، امروز کسی جرات دزدیدن نام آنها را نداشت
سردار قاسمی: احمد متوسلیان هم از تهمت "خود رای بودن" مصون نبود !
{قبلتین در زنجیر}حاج سعید : مسوول عملیات کشتار حجاج ایرانی یک یهودی آلمانی تبار بود
سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه علم‌وصنعت "شکست پنجه عقاب"
قاسمی:دانشجویان پیرو خط امام(ره) آمریكا را به تعظیم در برابر ایران مجبور كردند
متن کامل سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه مشهد
متن كامل سخنرانی آقا سعید در دانشگاه امام صادق ع
آقا سعید : موسوی در گذشته هم به امام اعتقاد نداشت!
هنوز سایه بنی‌صدر بالای سر این جنبش مستدام است.
سردار قاسمی: مسوولانی مثل جاسبی باید پاسخ دهند که ریشه جریان برانداز کجاست؟
برخی كه میلیاردی از بیت المال به نام هنرگرفته‌اند،امروز طلبكار نظام شده اند
سعید قاسمی در مراسم سالگرد شهید کریمی تأکید کرد
خدای 22 بهمن 57 و طبس و کربلای 5 زنده است
می‌خواستند با شال سبز و تكیه بر مقدسات انقلاب را شكست دهند


598 جنگ احمد متوسلیان حضرت روح الله سردار حاج سعید قاسمی بسیج جهانی مستضعفین سردار قاسمی مامرد جنگیم دهه رهایی قبلتین متن سخنرانی سردار حاج سعید قاسمی جبهه بین المللی انتخابات سخنرانی حاج سعید در همایش امت واحده سخنرانی سردار قاسمی امام خمینی اسلام انقلابی سخنرانی آقا سعید لبنان آقا سعید بصیرت امام روح الله وبلاگ حاج سعید قاسمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی انقلاب جهانی حاج سعید قاسمی آقا بوسنی فلسطین