تبلیغات
پایگاه غیر رسمی اطلاع رسانی سردار مهندس حاج سعید قاسمی

قاسمی:دانشجویان پیرو خط امام(ره) آمریكا را به تعظیم در برابر ایران مجبور كردند

سه شنبه دوازدهم آبان 1388

شكست پنجه عقاب در دانشگاه علم‌و‌صنعت-
سردار سعید قاسمی گفت: در ماجرای فتح لانه جاسوسی برای اولین بار توانستیم آمریكا را مجبور كنیم كه به ما تعظیم كند و در پای میز محاكمه به جمهوری اسلامی ایران تعهد بدهد.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس، سردار سعید قاسمی از یادگاران دفاع مقدس عصر امروز در نشست شكست پنجه عقاب كه از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت برگزار شد، تصرف سفارت آمریكا در سال 58 را نماد استكبارستیزی ملت ایران و نفی سلطه قدرت‌های استعماری دانست و اظهار داشت: همه باید فارغ از گرایشات سیاسی خود این روز را به عنوان روز ملی مبارزه با استكبار گرامی بداریم. 
وی با بیان اینكه حضرت روح‌الله از تسخیر سفارت آمریكا با عنوان انقلاب دوم یاد كردند گفت: این حركت دانشجویان پیرو خط امام تاثیرات داخلی و خارجی بسیاری داشت. 
این یادگار دوران دفاع مقدس بعد از ایجاد آرامش در سالن و خروج حامیان موسوی گفت: در مواجهه با این جریانات باید كمی بصیرت و صبر به خرج داد و با خویشتنداری با آنها برخورد كرد. 
قاسمی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان كرد: امسال شنیدیم كه مسئولان آموزش عالی اعلام كردند كه برخی از منابع درسی را تغییر داده‌اند اما این اتفاق درست زمانی رخ داده كه سه تفنگدار در اعترافات خود به آلوده بودن منابع علوم انسانی اشاره كرده‌اند. 
وی در ادامه با ابراز خرسندی از اینكه حوادث پس از انتخابات انگیزه را به میان نیروهای حزب‌الهی بازگردانده است، افزود: 16 سال برخی جریانات تفكر حضرت روح‌الله را در كشور آسفالت كردند؛ آنها در سال‌های گذشته افكاری را كاشته بودند كه در حوادث اخیر آن را برداشت كردند و اگر می‌خواهیم كه آن تفكر مجدد بازنگردد باید بیش از همیشه كار و فعالیت كنیم. 
این یادگار دوران دفاع مقدس به اشاره به سخنرانی جعفر گنزالس در این مراسم اظهار داشت: این آقای گنزالس نماینده آندلس از دست داده‌ها است و به همین دلیل این ماجراهای اخیر را به خوبی درك می‌كند و از آن نگران می‌شود كه مبادا آن تجربه تلخ مجددا تكرار شود. 
قاسمی در ادامه سخنان خود به بحث تسخیر سفارت آمریكا نیز اشاره كرد و گفت:‌از همان ابتدا تحلیل‌های مختلفی در این زمینه وجودداشت، برخی این حركت را طراحی آمریكا می‌دانستند و برخی نیز آن را به انگلیس منتسب می‌كردند، تز دیگر این بود كه جریان حزب توده با تسخیر سفارت آمریكا می‌خواست افكار مردم را از روسیه كه از آن به عنوان شیطان اكبر یاد می‌كردند منحرف كنند. 
وی ادامه داد: عده‌ای به این نظریه اعتقاد داشتند كه تسخیر سفارت آمریكا جنگی بین جناح‌ها بود تا كابینه بازرگان را سرنگون كنند البته عده‌ای دیگر نیز اعتقاد داشتند این حركت اساسا به ضرر انقلاب اسلامی بود اما باید گفت كه تمام این موارد و نظریه‌ها برای خود جواب دارد. 
این یادگار دوران دفاع مقدس در ادامه صحبت‌های خود به بازخوانی حوادث تسخیر سفارت آمریكا از چند روز قبل از آن كه با سخنرانی حضرت امام (ره) و بیان این جمله كه هر چه فریاد دارید بر سر آمریكا بزنید، تا روزهای بعد از آن اشاره كرد و گفت: آمریكا در پی این حوادث نیروهای دلتافورس را جمع كرد و آموزش‌های لازم را به آنها برای حضور در طبس داد؛ البته همزمان با عكس‌ها و تصاویری كه سفارت آرژانتین برای آنها تهیه می‌كرد در جریان فعالیت‌ها و اقدامات دانشجویان در لانه جاسوسی نیز قرار می‌گرفتند. 
قاسمی با بیان اینكه سرانجام عملیات دلتافورس آغاز شد گفت: علیرغم تمام هماهنگی‌ها و تلاش‌ها این حركت نیز با توفان شن كه حضرت روح‌الله از آن به عنوان انتقام الهی ابابیل یاد می‌كردند ناكام ماند.
این یادگار دوران دفاع مقدس با بیان اینكه برخی اسناد به دست آمده از سفارت آمریكا در خصوص جاسوسی‌های بنی صدر بود یادآور شد: بر اساس این اسناد مشخص شد كه بنی‌صدر با آمریكا ارتباط داشته اما زمانی كه حضرت امام از این موضوع آگاه شد، سند آن را علنی نكرد بلكه آن را پیش خود نگه داشت تا زمانش فرا برسد هر چند كه بسیاری حرف‌های مختلف پشت سر ایشان درآوردند. 
قاسمی ادامه داد: سرانجام زمان افشاگری وقتی فرا رسید كه بنی‌صدر با سرخاب و سفیداب از كشور فرار كرد و همه مردم فهمیدند كه موضوع چیست. 
وی در ادامه به حوادث اخیر اشاره كرد و گفت: بعد از افشای همه اسناد فعالیت‌های آمریكا و انگلیس در ناآرامی‌های ایران جای تاسف دارد كه برخی همچنان در نظرات خود پافشاری می‌كنند و بعد از اینكه دیدار با جرج سورس علنی و افشا می‌شود دیگر اصرار بر برخی موارد حماقت است و باید با تحلیل درست موضوعات را واكاوی كرد. 
این یادگار دوران دفاع مقدس در ادامه سخنان خود به برخی از نظرات میرحسین موسوی در سالهای 60 و 70 اشاره كرد و گفت: این فرد اكنون استحاله شده است و ما نمی‌توانیم پاسخگوی اقدامات او باشیم؛ البته برخی از دانشجویان پیرو خط امام نیز در این سال‌ها استحاله شده‌اند، هر چند كه برخی تلاش می‌كنند در این میان برخی چهره‌ها را كه در ماجرای تسخیر سفارت آمریكا حاضر بودند بزرگ كنند و نقش شهیدانی مانند وزوایی كه بعد از انقلاب دوم به جبهه رفته و در آنجا به شهادت رسیدند را نادیده بگیرند. 
قاسمی در ادامه به بازخوانی بندهای مختلف قراردادی كه بعد از فتح لانه جاسوسی بین ایران و آمریكا بسته شد، پرداخت و گفت: این قرارداد در طول تاریخ بی‌سابقه بود كه آمریكا در آن متعهد می‌شود در امور داخلی ایران دخالت نكرده و اموال مسدود شده را نیز به جمهوری اسلامی بازگرداند اما هرگز به تعهدات خود عمل نكرد. 
وی همچنین به سخنان شهید رجایی در خصوص دستاوردهای تسخیر لانه جاسوسی اشاره كرد و گفت: امروز دیگر آمریكا نمی‌تواند برای ما تصمیم بگیرد بلكه آنها نیز به تهران چشم دوخته‌اند و در ماجرای فتح لانه جاسوسی برای اولین بار توانستیم آمریكا را مجبور كنیم كه به ما تعظیم كند و در پای میز محاكمه به جمهوری اسلامی ایران تعهد بدهد. 
قاسمی در پایان خطاب به احمدی‌نژاد یادآور شد: احمدی‌نژاد باید بداند كه عزت كنونی حاصل ایستادگی در مقابل دنیا است و ارتباطی به موشك و انرژی هسته‌ای ندارد و باید مراقب باشیم خدای ناكرده برای كاهش فشارها زیر میزی بازی نكنیم چرا كه همین شائبه كه جلیلی با آمریكا مذاكره كرده است بسیار خطرناك است و باید بدانیم كه در بحث مذاكره تنها حكم و نظر ولایت برای ما شرط است.

 


سخنرانی جعفر گنزالس
دیدگاه ها : نظرات
والقلم
اگر اینها را نمی شناسی بخاطر سه دهه تغافل رسانه‌ای در این مورد است
عشق امام خمینی تشکیل امت واحده مسلمان بود
امروز اسم خیلی از بچه ها ابوجاسم و ابو شیمبل بود ....
همایش بصیرت قم
حاج سعید قاسمی: ریگی‌های فرهنگی هم باید‌دستگیر شوند
تلویزیون دارد آوینی بالا می آورد + گیتی که برای رجوی ها و بنی صدر ها و ... پیوسته باز است
آقاسعید: دشمنان دیروز آوینی، امروز درسپاه کفر قرار دارند
سعیدقاسمی در سالگرد شهادت آوینی، صیاد و یزدان‌پرست
نهضت جهانی اسلام- در بوسنی چه می گذرد؟
سعیدقاسمی:اگر می خواهید در جبهه بین المللی شمشیر بزنید باید کار بلد باشید.
سردار قاسمی: امیدی به خواص منفعت طلب نداریم
سعید قاسمی:به جای ساخت و ساز حرم امام، اندیشه امام را گسترش دهید
چند كلیپ و ...
اتفاقاتی که در جریان انتخابات به وقوع پیوست تنها زمان وقوع حوادث بعد از انتخابات را به جلو انداخت
حاج سعید قاسمی: خود جاسبی فاسد تشریف دارد و باید حذف شود
اگر از همت و متوسلیان برای نسل سوم گفته بودند، امروز کسی جرات دزدیدن نام آنها را نداشت
سردار قاسمی: احمد متوسلیان هم از تهمت "خود رای بودن" مصون نبود !
{قبلتین در زنجیر}حاج سعید : مسوول عملیات کشتار حجاج ایرانی یک یهودی آلمانی تبار بود
سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه علم‌وصنعت "شکست پنجه عقاب"
قاسمی:دانشجویان پیرو خط امام(ره) آمریكا را به تعظیم در برابر ایران مجبور كردند
متن کامل سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه مشهد
متن كامل سخنرانی آقا سعید در دانشگاه امام صادق ع
آقا سعید : موسوی در گذشته هم به امام اعتقاد نداشت!
هنوز سایه بنی‌صدر بالای سر این جنبش مستدام است.
سردار قاسمی: مسوولانی مثل جاسبی باید پاسخ دهند که ریشه جریان برانداز کجاست؟
برخی كه میلیاردی از بیت المال به نام هنرگرفته‌اند،امروز طلبكار نظام شده اند
سعید قاسمی در مراسم سالگرد شهید کریمی تأکید کرد
خدای 22 بهمن 57 و طبس و کربلای 5 زنده است
می‌خواستند با شال سبز و تكیه بر مقدسات انقلاب را شكست دهند


احمد متوسلیان بوسنی سخنرانی سردار قاسمی امام خمینی حاج سعید قاسمی مامرد جنگیم سردار حاج سعید قاسمی اسلام انقلابی لبنان سخنرانی حاج سعید در همایش امت واحده جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی وبلاگ حاج سعید قاسمی انقلاب جهانی سردار قاسمی متن سخنرانی سردار حاج سعید قاسمی فلسطین سخنرانی آقا سعید بصیرت حضرت روح الله 598 انتخابات آقا جبهه بین المللی امام روح الله جنگ آقا سعید بسیج جهانی مستضعفین دهه رهایی قبلتین