تبلیغات
پایگاه غیر رسمی اطلاع رسانی سردار مهندس حاج سعید قاسمی

هنوز سایه بنی‌صدر بالای سر این جنبش مستدام است.

سه شنبه هفتم مهر 1388

اتفاقاتی که در زمان انتخابات افتاد فقط مناظره نبود، بلکه یک براندازی بود که از بیرون طرح آن کلید خورد و درداخل هم پیگیری شد.
جنگ از 31 شهریور 59 شروع نشد و این یک دروغ و اشتباه بزرگ تاریخی است که شاید بعداز این قبول نکنیم این اشتباه سهوی است، بلکه عمدی است.
 من اگر به جای شما باشم هر تخت جانبازان را به دانشگاه‌ها و کف خیابان‌ها می‌کشانم، زیرا شما وقتی او را نمی بینید مشغول به کار بوده و او را به یاد نمی‌آورید و مسوولین هم گرفتار کارهای خودشان هستند.
 در آن زمان در مناطق مختلف کشور مانند گنبد، آذربایجان و... فتنه‌هایی را شاهد بودیم که متاسفانه آیت‌الله‌ها و شخصیت‌های حوزوی هم از آن‌ها حمایت می‌کردند که در بین آنها فتنه کردستان به دلایلی پا گرفت و هم‌اکنون نیز برخی حرکات را در آن منطقه شاهد هستیم، لذا در روز آغاز جنگ 250هزار نیرو در کردستان مشغول نبرد بودند و لذا نمی دانیم به چه دلایلی این مدت را از تاریخ برداشتند.
بنا نیست این تاریخ با شکوه را بازگو کنند تا به فرموده علی (ع) چند بار ما را از یک سوراخ بگزند.
وی هم رییس جمهور با 11 میلیون رای قانونی، هم رییس شورای انقلاب و هم فرمانده کل قوا بود و او بود که دستور داد به نیروهای مردمی کمک نکند و آن واقعیت‌ها به اتفاقات این روزها بسیار ربط دارد، ولی گویا برخی از فرماندهان زمان جنگ نیز آلزایمر گرفته‌اند و امروز می‌گویند که فکر نمی‌کنیم خیانتی از جانب بنی‌صدر صورت گرفته باشد.
در آن جنگ همه شرق و غرب، از تایلند گرفته تا فرانسه و انگلیس، برای شکست یک جریان آزادیخواه متحد شدند و به طور رسمی بیش از 30 کشور به خاطر کمک تسلیحاتی در جنگ حضور داشتند و حتی سند دارم که از 18 ملیت در خط مقدم اسیر گرفتیم، اما گویا بنا نیست این واقعیت‌ها گفته شود.
 او سید بود، فرزند آیت‌الله بود، دکتر بود و از روزی هم که آمد در مناظره‌ها توده‌ای‌ها را له می‌کرد و همچنین روحانیت معظم پشتیبان او بود و روزی هم که اسناد جاسوسی وی را دانشجویان پیرو خط امام به حضرت روح‌الله دادند ایشان آن سند را زیر تشک گذاشت و گفت: بگذارید تا وقتش برسد و این روشی بود تا به شاگردانش درس بیاموزد تا در روزهای فتنه بتوانند حقیقت را تشخیص دهند.
هنوز سایه بنی‌صدر بالای سر این جنبش مستدام است.
 وقتی فرزند همت این حرف‌ها را می‌زند باید شبها خون گریه کنم، البته من مقصرم ولی وقتی که در دانشگاه‌ها آنها را چیزخورشان می‌کنند چه می‌توانم بکنم؟!
 آنها به کتب علوم سیاسی و اساتید مسموم دانشگاه‌ها اشاره کردند که نتیجه آن درگیری کف خیابان‌هاست و اگر نظام این اشكال را بپذیرد و ما بتوانیم به دانشگاه بیاییم، این‌ها را توضیح خواهیم داد و این همان چیزی است که حضرت آقا فرمود در ده سال گذشته عده ای می‌خواستند فقط اسم جمهوری اسلامی را باقی بگذارند و آن را از درون پوک کنند، لذا باید مرکز فساد را خشکاند و مگر دیوانه‌ایم که کف خیابان بیاییم و با چوب و چماق برخورد کنیم كه البته در موقع لازم و هنگام خطر امنیت کشور آن کار را هم می‌کنیم.
اتفاقاتی که در زمان انتخابات افتاد فقط مناظره نبود، بلکه یک براندازی بود که از بیرون طرح آن کلید خورد و در داخل هم پیگیری شد و جای سوال دارد که اگر صرفا مناظره بود چرا با جورج سوروس که به همراه یک یهودی به نام جین شارپ برای انقلاب مخملی برنامه‌ریزی می‌کند، هماهنگی بود؟ چرا دو میلیارد تومان از پول ملت بیچاره برای NGO هزینه شد؟ چرا از دانشگاه آزاد خرج شد؟ و اگر فقط یک انتخابات بود گرفتن پول از کشورهای عربی برای حزب باران(بنیاد باران!) چرا؟
همان کسانی که تا دیروز دو میلیارد تومان برای کارهای خود پول می‌گرفتند امروز سمفونی ای کاش می‌نوازند!
 عزیزم مجید مجیدی! درست است که پیش آقا گریه می‌کنی، آقا هم در پاسخ فرمودند این تلخی‌ها زمان جنگ هم بود... اما باید بگوییم آن روزی که با هنرنمایی خود فیلمی را در مقابل احمدی‌نژاد ساختی کمر جبهه اسلام شکست و گاف دادی و برای یک عمر باید جواب خدا را بدهی!
در آن شبهای فتنه می‌خواستیم تصمیم بگیریم که به چه کسی رای دهیم و حتی از این بالاتر در روز یکشنبه پس از انتخابات و تجمع نیروهای حزب اللهی در میدان ولیعصر پسرعموی جانباز را دیدیم که همراه با گروه دیگر قصد رفتن به صداوسیما را داشت و زانوهایم بخاطراین تفاوت‌ها لرزید. این فتنه همان فتنه‌ای است که عاملان آن حتی اگر نتوانند آن را ادامه دهند پیروز میدان هستند، زیرا دیگر در داخل کشور کسی حواسش به فلسطین و لبنان نیست.
اعتراضات كسانی كه در مناطق بالای پارك‌وی می‌نشینند، چندان مهم نیست، ولی اگر روزی دیدیم که اهالی شوش و... هم پشت سر ما نبودند باید فرار کنیم!
اگر کسی کف خیابان‌ها بیاید نظام موظف است که با او برخورد کند که البته امیدواریم اینگونه نشود، ولی افرادی که در خیابان‌ها آمدند باید بفهمند که مسموم شدند و این قضایای اخیر داستان یک براندازی بود که قلب ولایت فقیه را نشانه گرفته بودند و به همین دلیل هم امام(ره) فرمودندکه پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.دیدگاه ها : نظرات
والقلم
اگر اینها را نمی شناسی بخاطر سه دهه تغافل رسانه‌ای در این مورد است
عشق امام خمینی تشکیل امت واحده مسلمان بود
امروز اسم خیلی از بچه ها ابوجاسم و ابو شیمبل بود ....
همایش بصیرت قم
حاج سعید قاسمی: ریگی‌های فرهنگی هم باید‌دستگیر شوند
تلویزیون دارد آوینی بالا می آورد + گیتی که برای رجوی ها و بنی صدر ها و ... پیوسته باز است
آقاسعید: دشمنان دیروز آوینی، امروز درسپاه کفر قرار دارند
سعیدقاسمی در سالگرد شهادت آوینی، صیاد و یزدان‌پرست
نهضت جهانی اسلام- در بوسنی چه می گذرد؟
سعیدقاسمی:اگر می خواهید در جبهه بین المللی شمشیر بزنید باید کار بلد باشید.
سردار قاسمی: امیدی به خواص منفعت طلب نداریم
سعید قاسمی:به جای ساخت و ساز حرم امام، اندیشه امام را گسترش دهید
چند كلیپ و ...
اتفاقاتی که در جریان انتخابات به وقوع پیوست تنها زمان وقوع حوادث بعد از انتخابات را به جلو انداخت
حاج سعید قاسمی: خود جاسبی فاسد تشریف دارد و باید حذف شود
اگر از همت و متوسلیان برای نسل سوم گفته بودند، امروز کسی جرات دزدیدن نام آنها را نداشت
سردار قاسمی: احمد متوسلیان هم از تهمت "خود رای بودن" مصون نبود !
{قبلتین در زنجیر}حاج سعید : مسوول عملیات کشتار حجاج ایرانی یک یهودی آلمانی تبار بود
سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه علم‌وصنعت "شکست پنجه عقاب"
قاسمی:دانشجویان پیرو خط امام(ره) آمریكا را به تعظیم در برابر ایران مجبور كردند
متن کامل سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه مشهد
متن كامل سخنرانی آقا سعید در دانشگاه امام صادق ع
آقا سعید : موسوی در گذشته هم به امام اعتقاد نداشت!
هنوز سایه بنی‌صدر بالای سر این جنبش مستدام است.
سردار قاسمی: مسوولانی مثل جاسبی باید پاسخ دهند که ریشه جریان برانداز کجاست؟
برخی كه میلیاردی از بیت المال به نام هنرگرفته‌اند،امروز طلبكار نظام شده اند
سعید قاسمی در مراسم سالگرد شهید کریمی تأکید کرد
خدای 22 بهمن 57 و طبس و کربلای 5 زنده است
می‌خواستند با شال سبز و تكیه بر مقدسات انقلاب را شكست دهند


بوسنی متن سخنرانی سردار حاج سعید قاسمی امام خمینی 598 جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی سخنرانی سردار قاسمی وبلاگ حاج سعید قاسمی جنگ سخنرانی حاج سعید در همایش امت واحده حاج سعید قاسمی سردار حاج سعید قاسمی سخنرانی آقا سعید احمد متوسلیان حضرت روح الله جبهه بین المللی اسلام انقلابی سردار قاسمی آقا سعید امام روح الله انقلاب جهانی مامرد جنگیم بصیرت دهه رهایی قبلتین انتخابات بسیج جهانی مستضعفین آقا فلسطین لبنان