تبلیغات
پایگاه غیر رسمی اطلاع رسانی سردار مهندس حاج سعید قاسمی

سردار قاسمی: مسوولانی مثل جاسبی باید پاسخ دهند که ریشه جریان برانداز کجاست؟

دوشنبه ششم مهر 1388

قاسمی: مسوولانی مثل جاسبی باید پاسخ دهند که ریشه جریان برانداز کجاست؟

سعید قاسمی گفت: مقام معظم رهبری اعلام كردند این اتفاقات یك جریان برانداز بود كه اكنون نیز در دانشگاه‌ها دنبال می‌شود و مسوولانی مانند جاسبی باید پاسخ دهند كه ریشه این عوامل كجاست؟اگر این اتفاقات جریان سالم انتخاباتی بود چرا با سوروس جلسه گذاشتید؟چرا از سران كشورهای عرب برای بنیاد باران پول گرفتید؟ و ...

به گزارش برنا سردار سعید قاسمی همرزم شهید احمد متوسلیان روز شنبه در مراسم معارفه مسوول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت : برخی هفته دفاع مقدس را تبریك می‌گویند ،غافل از اینكه در چنین روزی به كشور ما تجاوز شده است، البته این ظاهر ماجرا است چون زاویه دیگر داستان نشان می‌دهد كه این روز سرفصل جریان جدیدی است كه نقطه عطف مقاومت مردم جمهوری اسلامی ایران بوده است.

قاسمی افزود: این ماجرا یك اشتباه تاریخی است چون دشمن از همان روزهای ابتدای انقلاب و جنگ و مقابله علیه جمهوری اسلامی ایران را با بحث‌های قومیتی شروع كرد كه آغاز آن در ماجرای گنبد بود. این ماجرا اصلاً داستان تازه‌ای نیست و در آن زمان نیز علمدار این حركت‌ها برخی به ظاهر آیت‌الله‌ها بودند و امروز متأسفانه تاریخ مجدداً تكرار می‌شود چون در این سال‌ها كسی آن را مستند نكرده بود. حركت‌های قومیتی بعد از خلق عرب و خلق آذربایجان به كردستان نیز كشیده شد و در كردستان جواب داد و امروز نیز ریشه‌های آن را مشاهده می‌كنیم به طوری كه همچنان شهدایی چون ماموستا شیخ‌الاسلام در این راه به شهادت می‌رسند.

وی خاطرنشان كرد: با شروع جنگ تحمیلی ماجرای جدیدی آغاز شد چون عراق به ایران تهاجم كرد و حتی جالب است كه 15روز قبل از 31 شهریور یعنی در اواسط شهریور عراق به قصرشیرین حمله كرده و آنجا را به اشغال خود درآورد و همه این اتفاقات در حالی رخ می‌داد كه فرماندهی جنگ برعهده فردی جاسوس بود.

همرزم احمد متوسلیان با شاره به بنی صدر گفت : این فرمانده كه خود عنصر جاسوسی دشمنان بود، همزمان رییس جمهور كشور با 11 میلیون رأی و رئیس شورای عالی انقلاب نیز بود و با این شرایط جنگ به كشور تحمیل شد.بنی‌صدر در آن زمان دستور داده بود كه به نیروهای سپاه و بسیج مهمات ندهند،امروز دانشجوی مملكت شهید چمران را می‌شناسد اما بنی‌صدر را كه رییس جمهور قانونی مملكت بود نمی‌شناسد، چون كسی به او نگفته كه بنی‌صدر چه كسی بود و چه كرد.

وی با بیان خاطراتی از حاج احمد متوسلیان گفت: در همان زمان احمد متوسلیان به اصل ماجرا پی برده بود و زمانی كه قرار بود بنی‌صدر برای بازدید به پاوه بیاید اعلام كرد كه اولین نفری است كه هلی‌كوپتر رئیس جمهور را هدف قرار خواهد داد، چون تشخیص داده بود كه بنی صدر عدالت ندارد. در آن زمان نیز بهشتیون و بنی‌صدریون هر كدام با نگاه خود به فرمایشات حضرت امام خمینی(ره) استناد می‌كردند، اما سرانجام بنی‌صدر با آن وضعیت خاص از كشور فرار كرد و تازه آن زمان بود كه خواص متوجه اشتباه خود شدند؛ پس مردم خودشان باید بفهمند كه ملاك انتخاب مسوولین تنها سید بودن و روحانی بودن نیست.بنی‌صدر فرزند روحانیت، سید و دكتر بود، تز اقتصادی نوین داشت و روحانیت نیز به وی اعتماد پیدا كرده بود، پس مردم گفتند كه "بنی صدر، صددرصد " و به این ترتیب بنی‌صدر رئیس‌جمهور كشور شد، اما بعد از آن سندی پیدا شد كه نشان می‌داد بنی‌صدر عامل جاسوسی غرب است ولی امام(ره) زمانی كه از این موضوع مطلع شدند، گفتند كه اجازه بدهید زمان علنی كردن این موضوع فرا برسد.

وی ادامه داد: این سخن امام راحل برای برخی خوشآیند نبود و بعضی از انقلابیون دچار انحراف شدند و گفتند كه امام(ره) دچار كهولت سن شده و یا تحت تاثیر دیگران قرار گرفته است، در حالی كه امام اجازه دادند ماجرا براساس روال خود پیش برود.

قاسمی اظهار داشت: اگر در جنگ تحمیلی كار به پذیرش قطعنامه كشید مسبب اصلی آن بنی‌‌صدر بود. كسانی كه امروز در كنار مسعود رجوی هستند، همگی از ابتدا منافق و آدم‌های بدی نبوده‌اند، بلكه انحراف‌های كوچك آنها را به این نقطه رسانده است. در كتب درسی ما تنها دو خط از دفاع مقدس آمده و ما باید با همین اطلاعات محدود جوانان خود را ایزوله كنیم.

وی در ادامه با اشاره به اظهارات عطریانفر، حجاریان و شریعتی تصریح کرد: امروز این افراد در برنامه تلویزیونی اذعان می‌كنند كه دروس علوم انسانی آلوده غربی را در دانشگاه‌ها به خصوص دانشگاه آزاد ترویج داده‌اند و از این بابت از مردم عذرخواهی می‌كنند كه این نشان می‌دهد تا چه اندازه در این زمینه عقب هستیم.

قاسمی گفت: ما سوالات زیادی داریم اما تاكنون سكوت كرده‌ایم، در این 2 ماه مقام معظم رهبری اذیت شدند به طوری كه در نهایت اعلام كردند این اتفاقات یك جریان براندازی بود كه اكنون نیز در دانشگاه‌ها دنبال می‌شود و مسوولانی مانند جاسبی باید پاسخ دهند كه ریشه این عوامل كجاست.

هم رزم احمد متوسلیان ادامه داد: اگر این اتفاقات جریان سالم انتخاباتی بود چرا با سوروس جلسه گذاشتید؟، چرا از سران كشورهای عرب برای بنیاد باران پول گرفتید؟ و دلیل راه‌اندازی NGO‌های مختلف با اهداف متفاوت در این مدت چه بوده است؟ ما نیز همواره به دنبال وحدت بوده‌ایم اما چه كنیم كه جناح مقابل نمی‌گذارد و در این انتخابات نیز نشان داد كه تنها به دنبال یك رأی و انتخابات سالم نبوده است.

وی خاطر نشان کرد: روزی شما دانشجویان دعا می‌كردید كه كاش در جبهه بودید اما امروز پرچم بدست امثال شما افتاده است كه نبردی سخت‌تر از جنگ تحمیلی را پیش رو دارید. این جنگ بصیرت می‌خواهد در حالی كه در سه دهه گذشته به دنبال اشخاص حركت كردیم اكنون باید برای موفقیت در این جبهه به جملات حضرت روح‌الله تمسك كنیم.

قاسمی تصریح كرد: ما عاشق احمدی‌نژاد نیستیم و پول هم نگرفته‌ایم كه برای او تبلیغ كنیم بلكه او را نزدیك‌ترین فرد به تفكرات رهبری دیدیم و براساس آموزه‌های حضرت روح‌الله او را انتخاب كردیم.

وی با اشاره به عزل منتظری از سوی امام خمینی (ره) گفت: جالب اینكه در همان زمان نیز برخی به اصطلاح نخبه دچار تردید شدند در حالی كه بسیاری از افراد بی‌سواد فوراً عكس قائم‌ مقام رهبری را از دیوارها پایین كشیدند.

قسمی بیان کرد: منافق امروزی رجوی نیست بلكه منافقین جدید در قدوقواره‌های مختلف در اطراف ما حضور دارند، امروز دیگر خاكریز و سنگر وجود ندارد و برخی نیز نمی‌گذارند خاكریزها بنا شود.

وی افزود: متاسفانه هم برخی دروس دانشگاهی مسموم هستند و هم برخی از اساتید، شاهد این ادعای من تعداد بسیاری زیادی از جوانان هستند كه بعد از ورود به دانشگاه دچار انحراف شدند و شاهد بودیم كه در حوادث اخیر همین جوانان را به كف خیابان‌ها كشاندند. اكنون نمی‌توانیم باور كنیم كه دشمنان از اقدامات خود دست كشیده باشند چون در انتخابات و حوادث بعد از آن شكست خورده‌اند و یقیقاً ماجرای براندازی را از راه‌های دیگری دنبال خواهد كرد .
دیدگاه ها : نظرات
والقلم
اگر اینها را نمی شناسی بخاطر سه دهه تغافل رسانه‌ای در این مورد است
عشق امام خمینی تشکیل امت واحده مسلمان بود
امروز اسم خیلی از بچه ها ابوجاسم و ابو شیمبل بود ....
همایش بصیرت قم
حاج سعید قاسمی: ریگی‌های فرهنگی هم باید‌دستگیر شوند
تلویزیون دارد آوینی بالا می آورد + گیتی که برای رجوی ها و بنی صدر ها و ... پیوسته باز است
آقاسعید: دشمنان دیروز آوینی، امروز درسپاه کفر قرار دارند
سعیدقاسمی در سالگرد شهادت آوینی، صیاد و یزدان‌پرست
نهضت جهانی اسلام- در بوسنی چه می گذرد؟
سعیدقاسمی:اگر می خواهید در جبهه بین المللی شمشیر بزنید باید کار بلد باشید.
سردار قاسمی: امیدی به خواص منفعت طلب نداریم
سعید قاسمی:به جای ساخت و ساز حرم امام، اندیشه امام را گسترش دهید
چند كلیپ و ...
اتفاقاتی که در جریان انتخابات به وقوع پیوست تنها زمان وقوع حوادث بعد از انتخابات را به جلو انداخت
حاج سعید قاسمی: خود جاسبی فاسد تشریف دارد و باید حذف شود
اگر از همت و متوسلیان برای نسل سوم گفته بودند، امروز کسی جرات دزدیدن نام آنها را نداشت
سردار قاسمی: احمد متوسلیان هم از تهمت "خود رای بودن" مصون نبود !
{قبلتین در زنجیر}حاج سعید : مسوول عملیات کشتار حجاج ایرانی یک یهودی آلمانی تبار بود
سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه علم‌وصنعت "شکست پنجه عقاب"
قاسمی:دانشجویان پیرو خط امام(ره) آمریكا را به تعظیم در برابر ایران مجبور كردند
متن کامل سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه مشهد
متن كامل سخنرانی آقا سعید در دانشگاه امام صادق ع
آقا سعید : موسوی در گذشته هم به امام اعتقاد نداشت!
هنوز سایه بنی‌صدر بالای سر این جنبش مستدام است.
سردار قاسمی: مسوولانی مثل جاسبی باید پاسخ دهند که ریشه جریان برانداز کجاست؟
برخی كه میلیاردی از بیت المال به نام هنرگرفته‌اند،امروز طلبكار نظام شده اند
سعید قاسمی در مراسم سالگرد شهید کریمی تأکید کرد
خدای 22 بهمن 57 و طبس و کربلای 5 زنده است
می‌خواستند با شال سبز و تكیه بر مقدسات انقلاب را شكست دهند


سخنرانی سردار قاسمی جنگ لبنان امام روح الله اسلام انقلابی سخنرانی آقا سعید آقا بصیرت دهه رهایی قبلتین انتخابات سردار حاج سعید قاسمی مامرد جنگیم 598 فلسطین آقا سعید بوسنی بسیج جهانی مستضعفین حضرت روح الله امام خمینی متن سخنرانی سردار حاج سعید قاسمی انقلاب جهانی سخنرانی حاج سعید در همایش امت واحده احمد متوسلیان سردار قاسمی جبهه بین المللی وبلاگ حاج سعید قاسمی حاج سعید قاسمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی