تبلیغات
پایگاه غیر رسمی اطلاع رسانی سردار مهندس حاج سعید قاسمی

خدای 22 بهمن 57 و طبس و کربلای 5 زنده است

سه شنبه سیزدهم مرداد 1388

بعد ازظهر پنجشنبه بهشت زهرای تهران شاهد برگزاری دو برنامه متفاوت اما همزمان بود. نخست، مراسمی به

دعوت ماهواره های فارسی زبان و همچنین برخی جریان‌های سیاسی به بهانه گرامیداشت چهلم برخی مقتولین اغتشاشات اخیر در قطعه 257 بر سر مزار ندا آقا سلطان برگزار شد.


به گزارش رجانیوز، در این تجمع، حدود 200 نفره برخی چهره های سیاسی شناخته شده و البته ناکام انتخابات اخیر مانند هادی غفاری، سید حسین موسوی تبریزی و مهدی كروبی حضور داشتند که در نهایت نیز به اغتشاش و درگیری انجامید.


درست کمی آن سوتر، در گلزار شهدا و در نزدیكی سالن دعای ندبه مراسمی كاملاً خودجوش در گرامیداشت یاد و نام شهدای بسیجی فتنه اخیر با حضور صدها نفر از مردم و خانواده های شهدای بسیجی برگزار شد. پس از قرائت زیارت عاشورا توسط مداحین و ذاكرین اهل بیت (ع) به دعوت حاضرین خانواده های شهدا از مهندس حاج سعید قاسمی، وی سخنانی را در گرامیداشت شهدا و حوادث اخیر بیان داشت.قاسمی با سلام و صلوات به رسول گرامی اسلام(ص) و اهل بیت(ع) و امام(ره) و شهدا سخنان خود را آغاز کرد و با گرامیداشت یاد و نام و شهدای بسیجی اغتشاشات اخیر، حلول ماه شعبان و اعیاد شعبانیه، عید نیمه شعبان پیش رو را به حاضرین تبریك گفت.


وی در ابتدای سخن، با انتقاد از مسئولین گفت: علی‌رغم اینكه بیش از یك هفته است به مسئولین می گوییم كه این مراسم را سنگین برگزار کنید اما شاهدیم كه آنها كوتاهی كردند. حتی با وجود آنكه یك هفته پیش حضرت آقا به مسئولین تأكید كرده بودند تا از خانواده های قربانیان اخیر به‌ویژه خانواده های شهدای بسیجی تفقد شود و مورد تحبیب قرار گیرند، باز شاهدیم كه مسئولین كوتاهی کردند. باز هم باید دست سردار عزیزمان حاج علی فضلی را بوسید كه امروز در اینجا حاضر و باعث تسلای دل های داغدیده خانواده شهدا شدند. جا دارد بپرسیم آن آقایی كه یك زمانی فرمانده ما در جنگ بود و همین چند هفته پیش از انتخابات در همین گلزار شهدا برنامه سنگین میلیونی برای شهدای كشتی گیر برگزار كرد و در همان برنامه خودكار تبلیغاتی توزیع كرد، كجاست؟ همان آقایی كه می گوید من در این انتخابات بین 2 تا 7 میلیون رأی داشتم.


می خواهم به او بگویم برادر، فرمانده! می دانی چرا حتی یك میلیون هم رأی نیاوردی؟ برای اینكه 20 سال بود كه تو خوابیده بودی. هیچ‌گاه ما تو را كه فرمانده ما بودی، در این بهشت زهرا نمی دیدیم. جا داشت كه شما امروز اینجا می بودید و مرهم این دلهای زخم خورده می شدید.


چند نكته می خواهم درباره حوادث اخیر كه حضرت آقا از آن با عنوان "فتنه عمیق" یاد كردند، بگویم:


نكته اول اینكه شرابط به‌وجود آمده برای همه نیروها، دلسوزان انقلاب، خط امام و ولایت نگران كننده و دردآور است اما لازم است بگویم این فتنه اگرچه برای نسل سوم و چهارم بسیار تكان دهنده و شوك آور بود و آنها را به‌شدت مضطرب ساخت اما برای نسل ما كه بحران انقلاب را از زمان دهه 60 پشت سر نهاده ایم نگران كننده و خیلی دور از ذهن به نظر نمی رسید و همچون یك گردنه دیگر در مسیر انقلاب بود.


نكته دیگر اینكه باید توجه داشته باشیم كه وارد یك مرحله جدیدی از دوران انقلاب شده‌ایم، دوران جدیدی كه انقلاب ما در حال یك پوست اندازی مجدد است و عن قریب از قطار انقلاب عده ای پیاده می‌شوند و عده جدیدی سوار می‌شوند.


در این دوران جدید، بسیاری از معادلات قبلی برهم می ریزد، مناسبات جدیدی حاكم خواهد شد و انقلاب دچار اقتضا جدیدی خواهد شد. اما باید توجه داشت سنگ محك این دوران جدید مثل همیشه تاریخ انقلاب، ولایت فقیه و امر ولایت است.


جا دارد اینجا یادی كنم از فرمانده دربندم، شیر در زنجیر، حاج احمد متوسلیان فرمانده ولایی كه نظیرش را ندیدم. حاج احمد به ما می گفت اصولاً مبنای تبعیت پذیری چیست؟ مبنا "امر ولایت" است. یعنی اگر كسی این امر را رعایت نكند، خارج از موازین ولایت فقیه قرار می گیرد و در نتیجه چنین فردی از حیث اعتقادی كافر است.


خواهران و براداران! در زمانی كه هنوز نطفه خیلی از ما بسته نشده بود، حضرت روح الله قیام خود را علیه شاه به راه انداخت، شاه قدر قدرت و قوی شوكتی كه مردم جرأت نمی كردند، حتی اسمش را بیاورند. امام با ایمان به خدا و یقین به عنایت حضرت حق و یاری مردم، شاه را به زیر كشید و نسل من با نفس قدسی او احیا شدیم و دست او ما را از لجن‌زار عفن طاغوت به معركه جهاد و شهادت كشاند. گواهان این سخن من، همین آرمیدگان این مزارهایی هستند كه در اطراف شما هستند؛ همین به تعبیر حضرت روح الله امامزادگان عشق.


عزیزان نه ظهور انقلاب دست ما بود و نه حفظ آن دست ما. ما ناچیزتر و حقیرتر از آن هستیم كه بتوانیم در این وادی ادعایی داشته باشیم. این انقلاب با دست عنایت خدا رخ داد و با دست عنایت خدا هم حفظ شده است. هیچ چیز در این 30 ساله دست ما نبوده است. به تعبیر "آقا" هروقت به مسیر انقلاب می نگریم، دست هدایت خدا را می بینیم.


انقلاب همیشه پس از پیروزی دچار بحران بوده است. بحران‌هایی كه هر كدامش به تنهایی می توانست یك انقلاب و یك حكومت را بشكند و برای زمین زدن انقلاب ما هم كفایت می كرد. بحران‌هایی چون غائله های خلقی اوایل انقلاب، كودتای نوژه و قطب زاده، حمله امریکا به طبس، ماجرای بنی‌صدر، منافقین و 30 خرداد، جنگ تحمیلی، عزل منتظری و... دوست دارم اینجا چند مورد از این بحران‌ها را كه مرتبط با حوادث و فتنه های اخیر است، یك بار دیگر با هم بازخوانی كنیم.


ماجرای بنی‌صدر را همه كم و بیش می دانیم. می دانید وقتی دانشجویان مسلمان پیرو خط امام(ره) و علمدار آن شهید محسن وزوایی لانه جاسوسی امریکا را فتح كردند و به اسناد دسترسی پیدا كردند، از جمله آن اسناد، اسناد جاسوسی بنی‌صدر خائن برای CIA با اسم رمز S.D.Lore1 بود. این بچه ها وقتی این سند را پیش امام می برند، ایشان سند را می گیرند و زیر تشكچه خود می گذارند و می گویند بماند تا وقتش برسد. آن زمان بین نیروهای خودی تشكیك ایجاد شد كه چرا امام اقدام نمی كند؟ چرا امام تعلل می كند؟ اما امام گذاشت تا بنی‌صدر ذات خود را نشان بدهد و خودش، خود را رسوا كند، آنگاه گفت حالا وقتش است و اجازه داد اسناد جاسوسی وی افشا شود. می دانید چرا امام این كار را كرد؟ برای اینكه امام می خواست میوه خودش برسد و از درخت بیفتد، نه اینكه آن را كال از درخت چید. امام می خواست شعور سیاسی رشد كند و مردم خود به این شناخت و تشخیص و تحلیل برسند. اگر مردم ما امروز خوب تشخیص می دهند و خوب مسائل سیاسی را فهم و تحلیل می كنند، به‌خاطر این است كه در آموزشگاه سیاسی امام تربیت شده و تعلیم دیده اند. اگر امام اینگونه برخورد نمی كرد، شعور سیاسی مردم هیچ‌وقت دیگر رشد نمی كرد.


در هر انتخاباتی به امام می گفتند آقا شما به ما بگویید ما به چه كسی رأی بدهیم، تا ما به او رأی دهیم. در صورتی كه عمل امام عین دموكراسی بود. نقل است كه زمانی كه مردم در حسینیه جماران شعار دادند كه "خمینی بت شكن، بت جدید رو بشكن" ایشان فرمودند حال وقتش است. این دولت در زمانی بود كه خواص ما از تشخیص بازمانده بودند و خیلی از آنها دچار اشتباه شده بودند و خیلی از خواص روحانی و غیرروحانی ما از بنی‌صدر در انتخابات و پس از آن حمایت كرده بودند كه نمی خواهم اسم بیاورم. در اینجا است كه انسان‌های بصیر و اهل تشخیص و در واقع خواص حقیقی خود را نشان می دهند و قدر و قیمت‌اشان معلوم می شود.


همان زمان در همین سپاه پاسداران همه ما كه لباس سبز پاسداری به تن داشتیم دو شقه بودیم، یك طیف بنی‌صدریون و یك طیف هم بهشتیون. بنی‌صدری‌ها عكس بهشتی را پاره می كردند و به او انگ می زدند كه بهشتی از طیف سرمایه داری است، مهره امریکا است و اصلاً سابقه مبارزاتی ندارد. اهل عافیت بوده است. بهشتیون هم عكس بنی‌صدر را پاره می كردند. در آن زمان كه كه در كردستان بودیم، فرمانده رشیدی داشتیم به‌نام احمد متوسلیان كه مادر دهر همچون او دیگر نخواهد زایید. روزی كه آقای موسوی گرمارودی به عنوان نماینده و مشاور فرهنگی بنی‌صدر به مقر سپاه پاسداران مریوان آمد، به احمد گفت خودتان را مهیا كنید كه آقای رئیس‌جمهور تا ساعتی دیگر برای بازدید به مریوان می آیند؛ خدا شاهد است كه خودم با گوش‌های خودم شنیدم كه احمد گفت:" آقای گرمارودی به آقای رئیس جمهور بگویید احمد متوسلیان گفت اگر هلی كوپتر ایشان بر فراز شهر مریوان پیدایش شود، خودم پشت دوشكا می ایستم و هلی كوپترش را می اندازم". آقای گرمارودی ناراحت شد و گفت:" آقای متوسلیان شما در حد و اندازه ای نیستید كه از این حرفها بزنید". احمد گفت:" حالا می بینیم! " گرمارودی كه رفت، ما كه از جواب احمد شوكه شده بویم، به او گفتیم برادر احمد چرا این حرف‌ها را زدید؟ بنی‌صدر رئیس‌جمهور 11 میلیونی این مملكت است، تازه هم فرمانده كل قواست و هم رئیس شورای انقلاب. احمد جوابی به ما داد كه باید آن را با طلا نوشت، او به ما گفت برادر:" مسئولی كه عدالت ندارد، ولایت هم ندارد". آن زمان بنی‌صدر كجا بود و احمد كجا بود. اصلاً چه كسی احمد متوسلیان را می شناخت. فرمانده شهر مرزی مریوان. تازه بعد از آن ماجرا بنی‌صدر كلی برایش زد و حتی گزارش‌اش را به امام داد و به امام گفته بود منافقی متوسلیان نام فرمانده سپاه مریوان است و چنین و چنان، كه امام هم احمد را خواسته بودند و به او كلی قوت قلب داده بودند كه شرح تمام ماجرا را می توانید در كتاب آذرخش مهاجر بخوانید. اما می خواهم این را بگویم كه اهل تشخیص و خواص بودن به اسم و رسم و لباس و صنف و حتی سابقه و اینها نیست. آن زمان احمد متوسلیان گمنام در یك شهر مرزی تشخیص داده بود كه بنی‌صدر منافق و خائن است ولی در همین تهران یكی هم مثل شیخ علی تهرانی بود كه 11 سال در درس اخلاق امام شاگردی كرده بود و جز السابقون انقلاب بود اما تا آخر پشت بنی‌صدر ایستاد، بعد هم فرار كرد و مجیزگوی صدام و مسعود رجوی در رادیو بغداد شد.


بعد هم كه ماجرای بنی‌صدر به آن فضاحت كشیده و عدم كفایت سیاسی‌اش تصویب شد، امام خلع‌اش كرد و سرخاب و سفیداب كرده با مسعود رجوی از فرودگاه مهر آباد فرار كرد. ما ریختیم در خیابان و شعار مرگ بر بنی‌صدر، دادیم. تازه فهمیدیم كه احمد متوسلیان چه می گفته است و ما باورمان نمی شد.


ماجرای بعدی، ماجرای منتظری بود. قدیمی ها خوب یادشان هست: خانه ای نبود كه در كنار عكس امام، عكس منتظری نباشد. به او فقیه عالیقدر می‌گفتند و قائم مقام رهبری بود... مگر امام درباره او نگفته بود كه من چند بار در ایشان خلاصه شده ام. همه اینها بود تا وقتی كه اخبار شب یك‌دفعه اعلام كرد امام ایشان را خلع كرده اند و آن نامه كذایی خوانده شد و بعدها هم كه نامه 6/1 امام افشا شد. خوب یادمان هست كه این دست ها می لرزید وقتی می خواست عكس منتظری را از روی دیوار بردارد. در سپاه پاسداران سر همین برداشتن عكس ها چه جار و جنجالی كه به‌پا نشد. خیلی ها فكر كردند كه عزل منتظری یك شبه اتفاق افتاده است. در صورتی كه انحراف منتظری از مسیر ولایت یك پروسه چندین و چند ساله بود نه یك شبه. این مسئله برای بعضی از حزب اللهی ها آنقدر سنگین بود كه می گفتند امام اشتباه كرد. عده ای امام را احاطه كرده اند، وی را كانالیزه می کنند و اطلاعات و تحلیل غلط به امام می دهند. در صورتی كه حضرت امام(ره) در نامه 6/1 گفتند از ابتدا با انتخاب بازرگان و بنی‌صدر و منتظری مخالف بودم. به منتظری نوشتند كه ضربه ای كه اسلام عزیز از بزرگانش خورده، از هیچ‌كس دیگر نخورده است. اما خدا می داند كه اگر حضرت روح الله قبل از رحلت‌شان این تصمیم را نمی گرفتند، دامنه این فتنه تا كجا می رفت و انقلاب به چه سرنوشتی دچار می شد؟


بنده و امثال بنده در 4 دوره ریاست جمهوری قبل از احمدی‌نژاد همه چیز را از دست رفته می دیدیم و دیگر داشت باورمان می شد كه شهدا ما را به خاطر غفلت‌ها و قصورهایمان فراموش كرده اند، اما در كمال ناباوری، حماسه 3 تیر 84 رخ داد و دیدیم كه خدای كربلای 5 هنوز هم زنده است.


مردم با شلیك 3 تیر به زر و زور و تزویر احمدی‌نژاد را در 3 تیر به قدرت رساندند. دیدید كه آقاِی هاشمی در همان انتخابات برای گرفتن رأی جوانان در فیلم تبلیغاتی‌اش چه كارها كه نكرد. هم فیلم هم بازی كرد و هم برای دخترانی كه نمی توانند آزادی داشته باشند كه شب را بیرون از خانه به سر برند، اشك ریخت! آن زمان این بغض در گلوی ما گیر كرده بود كه به ایشان بگوئیم تو فرمانده جنگ ما بودی و یاور خمینی، چه شده و به كجا رسیدی كه امروز ‌همه آن افتخارات را اینگونه حراج كرده ای؟! برای به تن كردن ردای ریاست جمهوری ؟ اما آخر به چه قیمتی؟ آقای هاشمی ارزان فروختی!

مردم در 3 تیر مردی را به قدرت رساندند كه جزء مافیای قدرت و ثروت نبود و پس از 16 سال كه تفكر امام و شهدا را به تبعیدگاه فرستاده بودند و می رفتند تا آن را به تعبیر خودشان به زباله دان تاریخ بسپارند، یك‌بار دیگر دست عنایت حق این خط را احیا كرد. در پشت حماسه 3 تیر، دست عنایت خدا بود و مردم در آن دوره برای احیاء تفكر امام و ولایت به نزدیك‌ترین گفتمان به این تفكر یعنی تفكر عدالت محوری رأی دادند نه به شخص احمدی‌نژاد. و انصافاً احمدی‌نژاد در 4 سال گذشته این نزدیكی به تفكر امام و آقا را ثابت كرد كه خود حضرت آقا هم در نماز جمعه تاریخی 26 تیر به آن تصریح كردند.


در ادامه، همرزم شهید محسن وزوایی با اشاره به حوادث هفته گذشته و با انتقاد از حركت احمدی‌نژاد در عزل و نصب ها گفت:


در حوادث اخیر متأسفانه تصمیمات نادرستی توسط رئیس‌جمهور اتخاذ شد كه شاه بیت آن، مسئله مشایی بود كه برای این قضیه واقعاً متأسفیم و اعتقاد داریم كه اگر این اقدام نادرست و القاء اصطكاك با امر ولایت نبود، الآن نباید آتش تهیه شده روی خودی‌ها ریخته می شد بلكه باید آتش تهیه بر روی مسببین و فرماندهان اخیر ریخته می شد تا آنجا كه آن‌ها را به پای میز محاكمه بكشانیم. به‌خصوص آن آقایی كه 20 سال گذشته را در تارهای توهمی كه به دور خود تنیده است زندگی می كرد. همان آقائی كه بی خیال برای خودش در این بیست سال كه در 16 سالش ایشان مشاور هاشمی و خاتمی بود خون به دل امت حزب الله شد بی خیال برای خودش خود نقاشی می كشید و گالری نقاشی به راه می انداخت و به یك‌باره یادش افتاد كه كشور در خطر است و باید به میدان بیاید! برادر ما را هالو گیر آوردی یا خودت را به كوچه علی چپ زده ای؟ 20 سال بعد از كنج عافیت اختیار كردن و شراكت در فجایع و گناهان دولت های قبل از احمدی‌نژاد، یك‌دفعه مدعی خط امام و انقلاب و قانون اساسی شده ای آمده ای وسط كه انا شریك! یكی نبود به او بگوید شب بخیر! تا دیروز كجا بودی؟ چرا آن‌وقت كه تریلی تریلی شهید به همین گلزار شهدا می آوردند، تو را نمی دیدیم آقای نخست وزیر جنگ! این آقا با این فتنه انگیزی‌اش ثابت كرد فاقد هرگونه عقل، منطق، تدبیر و شعور سیاسی است و بی آنكه برای افسانه‌سرایی تقلب‌اش دلیل و مدركی داشته باشد، مردم را به خیابان كشاند و مسبب آن حوادث شد. ایشان باید پاسخگوی همه این خون‌ها از همه طرف باشد، چه خون‌های حامیان خودش و چه خون‌های شهدا، در این دنیا باید پاسخگو باشد و محاكمه شود و در آن دنیا هم قطعاً او را رها نخواهند كرد.


همرزم شهید عباس كریمی در ارتباط با فتنه های اخیر به ذكر خاطره ی پرداخت و گفت:"چند روز پیش توفیق شد تا برای گرامیداشت یاد شهدا در یادواره شهدای شهر برازجان حضور یابم. بعد از آن برای دیدار یك پدر شهید، سری به روستای "بنار سلیمانی" از توابع این شهر زدم. قصدم دیدار با پدر شهید كرامت بود كه به شیخ كرامت معروف است. پیرمرد روشن ضمیر پاكدلی كه هرگاه از دست این شهر و فتنه‌هایش خسته می شوم و دلم می گیرد و به‌قول خودمان می بُرم، خدمت وی می رسم تا جانی دوباره بگیرم و احیا شوم. این پیر فرزانه با 80 سال سن از آن صاحبدلانی است كه به قول معروف، سیمش بدجور وصل است و فرزندش در نبرد با شیطان بزرگ در خلیج فارس به شهادت رسید.


وی به من گفت: روزی كه بوزینه ها فتنه به‌پا كردند و خبردار شدم، دلم شكست، سجاده را پهن كردم، 2 ركعت نماز خواندم و به آقا امام زمان متوسل شدم و به ایشان عرض كردم "آقاجان! صاحب اصلی این انقلاب شمایید. ما را به حال خودمان رها نكنید. نگذارید دشمن‌شاد شویم. خودتان آتش این فتنه را خاموش كنید. پس از چند ساعت مطلع شدم كه آتش فتنه خاموش شده." ما فكر می كنیم تهران یعنی همه ایران و مقدمات انقلاب و نظام در این شهر رقم می خورد و همه چیز به ما بستگی دارد، در حالی كه به خدا اینگونه نیست. سرنوشت انقلاب نه در تهران رقم می خورد و نه به ما بستگی دارد. سرنوشت این انقلاب و نظام هنوز هم در بند شیخ كرامت ها و دعاها و توسلات و پاكدلی آنهاست.

دوستان خدای 22 بهمن هنوز هم زنده است. خدای طبس زنده است، خدای كربلای 5 زنده است، خدای خمینی زنده است، باور كنید كه او ما را به حال خود رها نكرده است. مادام كه ما به قدر استطاعت‌امان به انجام تكلیف بپردازیم، در صحنه باشیم و پشت سر ولایت حركت كنیم، خدا با ماست و اگر هم اشتباهی تاكتیكی انجام دهیم، خدا خود آن را اصلاح می كند.


تا حالا پای كار بوده ایم و از این به بعد هم هستیم. امروز نیز با اطمینان و قوت قلب به شما می گویم كه انقلاب امروز نیز از این فتنه و گردنه به سلامت عبور خواهد كرد و پیروزی از آن حزب الله است چرا كه فإن حزب الله هم الغالبون و روسیاهی آن برای فتنه انگیزان خواهد ماند. و در آخر كلام امام را تكرار می كنیم كه "خدایا كتاب و دفتر شهادت را برای ما باز و ما را از وصول بدان محروم مگردان"
دیدگاه ها : نظرات
والقلم
اگر اینها را نمی شناسی بخاطر سه دهه تغافل رسانه‌ای در این مورد است
عشق امام خمینی تشکیل امت واحده مسلمان بود
امروز اسم خیلی از بچه ها ابوجاسم و ابو شیمبل بود ....
همایش بصیرت قم
حاج سعید قاسمی: ریگی‌های فرهنگی هم باید‌دستگیر شوند
تلویزیون دارد آوینی بالا می آورد + گیتی که برای رجوی ها و بنی صدر ها و ... پیوسته باز است
آقاسعید: دشمنان دیروز آوینی، امروز درسپاه کفر قرار دارند
سعیدقاسمی در سالگرد شهادت آوینی، صیاد و یزدان‌پرست
نهضت جهانی اسلام- در بوسنی چه می گذرد؟
سعیدقاسمی:اگر می خواهید در جبهه بین المللی شمشیر بزنید باید کار بلد باشید.
سردار قاسمی: امیدی به خواص منفعت طلب نداریم
سعید قاسمی:به جای ساخت و ساز حرم امام، اندیشه امام را گسترش دهید
چند كلیپ و ...
اتفاقاتی که در جریان انتخابات به وقوع پیوست تنها زمان وقوع حوادث بعد از انتخابات را به جلو انداخت
حاج سعید قاسمی: خود جاسبی فاسد تشریف دارد و باید حذف شود
اگر از همت و متوسلیان برای نسل سوم گفته بودند، امروز کسی جرات دزدیدن نام آنها را نداشت
سردار قاسمی: احمد متوسلیان هم از تهمت "خود رای بودن" مصون نبود !
{قبلتین در زنجیر}حاج سعید : مسوول عملیات کشتار حجاج ایرانی یک یهودی آلمانی تبار بود
سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه علم‌وصنعت "شکست پنجه عقاب"
قاسمی:دانشجویان پیرو خط امام(ره) آمریكا را به تعظیم در برابر ایران مجبور كردند
متن کامل سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه مشهد
متن كامل سخنرانی آقا سعید در دانشگاه امام صادق ع
آقا سعید : موسوی در گذشته هم به امام اعتقاد نداشت!
هنوز سایه بنی‌صدر بالای سر این جنبش مستدام است.
سردار قاسمی: مسوولانی مثل جاسبی باید پاسخ دهند که ریشه جریان برانداز کجاست؟
برخی كه میلیاردی از بیت المال به نام هنرگرفته‌اند،امروز طلبكار نظام شده اند
سعید قاسمی در مراسم سالگرد شهید کریمی تأکید کرد
خدای 22 بهمن 57 و طبس و کربلای 5 زنده است
می‌خواستند با شال سبز و تكیه بر مقدسات انقلاب را شكست دهند


اسلام انقلابی آقا سعید بوسنی سخنرانی آقا سعید احمد متوسلیان مامرد جنگیم جنگ سردار قاسمی بسیج جهانی مستضعفین امام روح الله آقا جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی انتخابات انقلاب جهانی دهه رهایی قبلتین فلسطین 598 بصیرت حاج سعید قاسمی متن سخنرانی سردار حاج سعید قاسمی حضرت روح الله سردار حاج سعید قاسمی وبلاگ حاج سعید قاسمی جبهه بین المللی سخنرانی حاج سعید در همایش امت واحده سخنرانی سردار قاسمی لبنان امام خمینی