تبلیغات
پایگاه غیر رسمی اطلاع رسانی سردار مهندس حاج سعید قاسمی

می‌خواستند با شال سبز و تكیه بر مقدسات انقلاب را شكست دهند

پنجشنبه هشتم مرداد 1388

خبرگزاری فارس: سعید قاسمی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس گفت: بعضی‌ها می‌خواستند با شال سبز و تكیه بر مقدسات انقلاب اسلامی را شكست دهند.


به گزارش خبرگزاری فارس از عسلویه، سردار قاسمی چهارشنبه شب در مراسمی كه در ارتباط با دیپلمات‌های ربوده شده ایرانی به دست مزدوران اسرائیلی در كانون فرهنگی امام خمینی (ره) عسلویه برگزار شد، اظهار داشت: بعضی از آقایان قصد داشتند به وسیله مقدسات و شال سبز به جنگ این نظام بیایند.
وی افزود: بار دیگر تاریخ تكرار شد، مسعود رجوی هم قبل از حمله نیروهایش را به حرم حضرت عباس (ع) می‌برد و رو به ایشان می‌گفت كه حضرت ابوالفضل، قسم به دست‌های بریده‌ات، شاهد باش كه ما می‌رویم اسلام را زنده نگه داریم و با كفار بجنگیم و ... باز همان ماجرا تكرار شده و به اسم كاندیداهای دیگر، اسم حضرت امام (ره) را یدك می‌كشیدند.
یادگار هشت سال دفاع مقدس با گلایه از فعالیت‌های دوران ریاست جمهوری خاتمی و هاشمی، خاطرنشان كرد: در زمانی كه حاج احمد ربوده شد، حاج همت تصمیم بر ربودن نیروهای فالانژی‌ها گرفت كه در صورت امكان بتواند حاج احمد را با آنها معاوضه كند ولی مسئولان در آن زمان به ایشان گفتند این كار را نكنید ما خودمان به وسیله روابط دیپلماسی آنها را آزاد می‌كنیم ولی هنوز كه هنوز است، نتوانسته‌اند.
قاسمی تصریح كرد: آقای خاتمی در سال آخر دوره دوم یك‌سری خبرنگار جمع كرد و فرستاد تا مانوری دهد و بعضی از آقایان را مسئول كردند و فرستادند، ولی در عوض رفتند كنار دریا و منازلی خریدند و به دنبال تفریح و ... بودند.
این رزمنده دفاع مقدس ادامه داد: ولی در زمان آقای احمدی‌نژاد خوشبختانه یك كارگروهی تشكیل شد كه مسئول آن، رائد موسوی فرزند یكی از دیپلمات‌های ربوده شده بود كه پیشرفت‌های مضاعفی هم به دست آوردند.
وی در ادامه به دیدار خود با سیدحسن نصرالله درباره دیپلمات‌ها اشاره كرد و افزود: در دیداری كه با سید داشتم، سیدحسن به من گفت كه ما انتظار داشتیم كه شما پای كار بیایید ولی در این چند سال پای كار نیامدید و ما هم كاری انجام ندادیم، ما در اینجا متهم به جنگ نیابتی و گرفتن اسلحه از شما بودیم و اگر شما پای كار می‌آمدید، می‌توانستیم این گره را باز كنیم، ما اسرای اسرائیلی را در اختیار داشتیم و دستمان هم باز بود و می‌توانستیم مطالبات شما را نیز پیگیری كنیم ولی ما دیدیم كه شما خودتان پای كار نیستید در حالی كه اسرائیل برای دو سرباز خود یك جنگ راه انداخت.
قاسمی در ادامه بیان داشت: با قاطعیت كامل اعلام می‌كنم كه اگر حاج احمد ربوده نمی‌شد و در این مملكت حضور داشت هیچ وقت جام زهر را به حضرت امام (ره) نمی‌نوشاندند.
یادگار دفاع مقدس در ادامه در ارتباط با اظهارات یكی از كاندیداهای ریاست جمهوری كه رفتن حاج احمد به سوریه را بدون هماهنگی ذكر كرده بود، تصریح كرد: حاج احمد بعد از اینكه از طرف محسن رضایی حكم ماموریت اعزام به سوریه به ایشان ابلاغ شد به آقای رضایی گفت من می‌خواهم از مقام بالاتر رسما بشنوم، آقای رضایی ایشان را ارجاع به مقام معظم رهبری می‌دهند كه دستور ماموریت را از ایشان می‌شنوند، مقام معظم رهبری نقل می‌كند در آن لحظه حاج احمد در پوست خود نمی‌گنجید و سرشار از شور و شعف بود.
قاسمی خاطرنشان كرد: بعد از آنكه به سوریه رفتند و مدتی گذشت یك تیم به آنجا اعزام شد و گزارشی به حضرت امام (ره) داد كه سوری‌ها میلی به انجام كار ندارند و فقط از ما به عنوان برگ برنده استفاده می‌كنند و سپس حضرت امام (ره) جمله معروف خود " راه قدس از كربلا می‌گذرد " را فرمودند، این در صورتی است كه بعضی از آقایان كاندیدا ادعا می‌كردند كه بدون هماهنگی حضرت امام (ره) این كار انجام شده و این خلاف واقع هست و حضرت امام در جریان جزئیات كامل كار بودند.
دیدگاه ها : نظرات
والقلم
اگر اینها را نمی شناسی بخاطر سه دهه تغافل رسانه‌ای در این مورد است
عشق امام خمینی تشکیل امت واحده مسلمان بود
امروز اسم خیلی از بچه ها ابوجاسم و ابو شیمبل بود ....
همایش بصیرت قم
حاج سعید قاسمی: ریگی‌های فرهنگی هم باید‌دستگیر شوند
تلویزیون دارد آوینی بالا می آورد + گیتی که برای رجوی ها و بنی صدر ها و ... پیوسته باز است
آقاسعید: دشمنان دیروز آوینی، امروز درسپاه کفر قرار دارند
سعیدقاسمی در سالگرد شهادت آوینی، صیاد و یزدان‌پرست
نهضت جهانی اسلام- در بوسنی چه می گذرد؟
سعیدقاسمی:اگر می خواهید در جبهه بین المللی شمشیر بزنید باید کار بلد باشید.
سردار قاسمی: امیدی به خواص منفعت طلب نداریم
سعید قاسمی:به جای ساخت و ساز حرم امام، اندیشه امام را گسترش دهید
چند كلیپ و ...
اتفاقاتی که در جریان انتخابات به وقوع پیوست تنها زمان وقوع حوادث بعد از انتخابات را به جلو انداخت
حاج سعید قاسمی: خود جاسبی فاسد تشریف دارد و باید حذف شود
اگر از همت و متوسلیان برای نسل سوم گفته بودند، امروز کسی جرات دزدیدن نام آنها را نداشت
سردار قاسمی: احمد متوسلیان هم از تهمت "خود رای بودن" مصون نبود !
{قبلتین در زنجیر}حاج سعید : مسوول عملیات کشتار حجاج ایرانی یک یهودی آلمانی تبار بود
سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه علم‌وصنعت "شکست پنجه عقاب"
قاسمی:دانشجویان پیرو خط امام(ره) آمریكا را به تعظیم در برابر ایران مجبور كردند
متن کامل سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه مشهد
متن كامل سخنرانی آقا سعید در دانشگاه امام صادق ع
آقا سعید : موسوی در گذشته هم به امام اعتقاد نداشت!
هنوز سایه بنی‌صدر بالای سر این جنبش مستدام است.
سردار قاسمی: مسوولانی مثل جاسبی باید پاسخ دهند که ریشه جریان برانداز کجاست؟
برخی كه میلیاردی از بیت المال به نام هنرگرفته‌اند،امروز طلبكار نظام شده اند
سعید قاسمی در مراسم سالگرد شهید کریمی تأکید کرد
خدای 22 بهمن 57 و طبس و کربلای 5 زنده است
می‌خواستند با شال سبز و تكیه بر مقدسات انقلاب را شكست دهند


فلسطین جبهه بین المللی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی اسلام انقلابی متن سخنرانی سردار حاج سعید قاسمی وبلاگ حاج سعید قاسمی حاج سعید قاسمی لبنان بسیج جهانی مستضعفین آقا سعید سخنرانی سردار قاسمی امام روح الله جنگ بوسنی سردار قاسمی سخنرانی حاج سعید در همایش امت واحده انتخابات 598 آقا سخنرانی آقا سعید سردار حاج سعید قاسمی مامرد جنگیم حضرت روح الله احمد متوسلیان امام خمینی بصیرت انقلاب جهانی دهه رهایی قبلتین