تبلیغات
پایگاه غیر رسمی اطلاع رسانی سردار مهندس حاج سعید قاسمی

hello my friend!!

چهارشنبه هفتم مرداد 1388

پای سخنان سردار حاج سعید قاسمی

صحبت كردن برای ما سخت است. چون یك‌سری مسائل با بیرون و خارجی‌ها داریم و یك‌سری هم متأثر از داخل و داخلی‌هاست، كه چه قبل از قطعنامه 598 و چه بعد از آن، گریبان ما را گرفته و حلقوم ما را فشار می‌دهد. عقب‌نشینی‌ها دشمن را دلیر كرده است و باعث شده پیشروی كند و خودش را به این مرحله برساند. این از یك جایی نشئت گرفته، وگرنه دشمن نمی‌تواند یك شبه تا بین‌الحرمین بیاید.

امروز باید تبلیغاتی صحبت نكنیم. عصر تبلیغاتی حرف زدن گذشته است. در مقابل دشمنی كه شمشیر را از رو بسته، چه چیز را می‌خواهی پنهان كنی؟ دشمن حرف‌هایش را خیلی مشخص و واضح گفته است. كتابی نوشته شده به نام «سه دیدار» كه اشاره می‌كند به سه دیدار حضرت امام با حضرت آیت‌الله بروجردی، آیت‌الله مدرس و سید ابوالقاسم كاشانی. در بخشی از این كتاب آمده است: آقا روح‌الله جوان 27 ساله‌ای است كه مشرف می‌شوند خدمت سیدابوالقاسم كاشانی، علمدار وقت نهضت در آن مقطع كه دچار نوعی دوگانگی در مبارزه با سیستم ستمشاهی شده بود، مانده بود قبول كند كه شاه سلطنت كند، یا حكومت را به دست مجلس بدهد و انتخابات و... حضرت امام به ایشان می‌گویند كه بنده طلبة كوچكی هستم كه خدمت شما درس پس می‌دهم. لكن امروز، عَلَم اسلام به دست شماست و اگر كاری را كه شایسته است انجام ندهید، معلوم نیست تا یكصد سال دیگر بتوانیم در مقابل دشمن، سر بلند كنیم؛ می‌فرمایند كه خداوند ما را برای اقدام خلق كرده است.

این جمله را باید با آب طلا نوشت: «خداوند ما را برای اقدام خلق كرده است.»

امروز، وقت اقدام است، نه زمان حرف تبلیغاتی كه می‌گیریم و می‌بندیم و دشمن توان ما را می‌داند و ما هم توان، نقاط ضعف و آسیب او را می‌دانیم. نقاط ضعف و نقاط قوت خودمان را هم می‌شناسیم. كنفرانسی به نام «مهار شیعه» در آمریكا برگزار شد. در این كنفرانس، یك كارشناس آمریكایی دربارة شیعه، فلسفة شیعه و اینكه شیعیان به ائمه اعتقاد دارند، امام سوم‌شان این طور است و... صحبت می‌كند. كارشناس بعدی كه از اسرائیل بود، پشت تریبون می‌رود و هرچه از دهنش درمی‌آید به این كارشناس آمریكایی می‌گوید كه فلان فلان شده! وقت ما را گرفتی، از شیعه صحبت كردی، از ایران گفتی، ولی از خمینی نگفتی؟ تمام مصیبتی كه ما داریم، تفكری است كه این شخص راه انداخته و به تعبیر اسحاق رابین، مصیبت امروز ما این است كه در اسرائیل با شاگردان مدرسه خمینی مواجه‌ایم.

شما صفحاتی را در تاریخ طلایی انقلاب اسلامی ثبت كردید كه حتی اگر چهار تا دانشجوی دیروز، امروز آمده‌اند و به غلط كردن افتاده‌اند و هزار غلط‌نامه هم نوشتند، دیگر فایده‌ای ندارد. چون شما در یك مقطع، آن هیمنه را شكستید؛ به تعبیر آقا روح‌الله، اگر این انقلاب كاملاً منهدم شود و هیچ‌كدام از ما باقی نمانیم و فقط همین جمله در دنیا ثبت شود كه «می‌شد»، ما را كفایت می‌كند. عظمت این جمله را درك می‌كنید یا نه؟ روح‌الله، معادله را به هم ریخت. قواعد بازی تعریف شده بود كه آقا روح‌الله آمد و زیر صفحة شطرنجی كه برای خودشان چیده بودند زد.

آقا روح‌الله با كسی شوخی نداشت. قصة 598 كه شد، پانزده روز قبلش گفته بود «حسینیان آماده باشید» و بعد گفت: والله قسم، نمی‌خواستم با شما بازی بكنم. تا دیروز مصمم بودم، همان‌گونه كه گفتم بجنگیم. لكن مسائلی پیش آمد كه بخشی از آن در آینده برای شما مشخص خواهد شد... و قصة جام زهر كه آقا روح‌الله را از ما گرفت. وقتی آمدند از ایشان برای عمل اجازه بگیرند، گفت: اگر برای خودمان می‌خواهید، اجازه نمی‌دهم، اما اگر برای خودتان است، بسم‌الله.

خیلی‌هاتان جوان هستید. گذشته را كسی برایتان نگفته. بنده و جنابعالی فعلاً باید «بامشاد» ببینیم تا سر خط بشویم. بعد از قصة 598، یك اتفاق بزرگ در این مملكت افتاد: همه دست به دست هم دادند تا فرهنگ و كلماتی را كه امام برای ما به ارمغان آورده بود با لطائف‌الحیل تغییر دهند و تا حدی در این مسیر موفق شدند. این وضعیت فلاكت‌بار كه می‌بینید كه در جامعه امنیت (امنیت فرهنگی) نداریم، ثمره آن تلاش‌ها است؛ حالا امنیت سایر مسائل بماند. اگر نیروی انتظامی را پانزده هزار برابر هم بزرگ كنید، با این بسیج فشلی كه ایجاد كرده‌اید و این وضعیت نابسامان كه نفس كسی در نمی‌آید، نتیجه‌اش همین قصه‌ها می‌شود. اگر دیدی بچه‌ات را از دست می‌دهی، نتیجه حداقل پانزده سالی است كه جامعه را به حال خودش رها كرده‌اند و نتیجه‌اش این شد كه دشمن، قدم به قدم آمد. این طور نیست كه دشمن یك شبه آمده باشد. وزیر امور خارجه امریكا می‌گوید: ما را چرا می‌كوبید. این یك برنامه بیست ساله است. ماها فقط مجری هستیم.

آنها نیامده‌اند كه بروند؛ مثل عراقی‌ها آمده‌اند كه بمانند. روی دیوارها دیده بودید، نوشته بودند: «جئنا لنبقا»؛ این بار هم «We are come to stay» ما آمده‌ایم تا بمانیم. روزنامه‌ها را بخوانید؛ می‌گوید آمریكا می‌خواهد بزرگ‌ترین سفارت را با پنج‌هزار پرسنل در عراق تشكیل بدهد. آیا این مركز فرماندهی است یا سفارتخانه؟ آقای «جیمز ولسی» گفته است كه هدف جنگ جهانی چهارم، نابودی انقلاب اسلامی و خشكاندن ریشه‌های انقلاب است. بلر گفته است این گُل عراق را در ایران می‌چینیم. چگونه باید به من و شما ثابت كنند كه واقعاً این بار آمده‌اند؟ روزی نیست كه در آب‌های داخلی و نه در آب‌های بین‌المللی تجاوز نكنند، اما می‌گوییم ان‌شاءالله گربه است. این هم 1700 كیلومتر از فاو تا پیرانشهر، آن هم از تركیه و احداث پایگاه‌های جاسوسی اسرائیلی؛ باز هم برای ما لالایی بخوانید! كه نه، ان‌شاءالله آنها قصد ندارند به ما هجمه كنند. كجایید؟ پروژة قدیمی نیل تا فرات تكمیل شد.

جبهة ما، همان جبهه‌ای است كه آن ملعون برگشته گفته است این ملت، همة شصت میلیونشان ترویست‌اند. به خدا اگر همه حرف‌های اینها مزخرف و دروغ باشد، این یك حرف واقعاً درست است. این جبهه بیشتر از این چیزهایی كه شما فكر می‌كنید سرباز دارد؛ به اندازه كل بسیجیان جهان اسلام. آن چیزی كه حضرت امام اعتقاد داشت.

سیدحسن نصرالله (حفظه‌الله تعالی) می‌گوید: «العدو لایفهم الا بالقوه و لایستیفذ ضمیره الا بالقوه. ولا ینطق كلمه من فعله الا بالقوه». آنها زبانی جز زبان زور و سلاح نمی‌فهمند. چه كار داری می‌كنی؟ هر روز یك عروسك درست می‌كنی جلوی سفارت و... اول تكلیف‌مان را با این مارینزهای داخلی(!) مشخص كنیم. ما آخر با كی طرفیم؟ شماها كه راه را باز كرده‌اید و دشمن عن‌قریب چكمه را پس گردن ما می‌گذارد، آقا! چه كرده‌اید؟

مملكت صاحبی دارد‍ كه دارد. درست است كه آقایان دارند برای منافع خودشان و آلاف و علوف خودشان تخته گاز می‌روند و گوششان آن‌قدر چربی آورده كه این كلمات را نمی‌شنوند، اما عزیزان! برای این‌كه نمی‌خواهیم شهروند مطیعی برای این سیستم Globalization باشیم و قاعدة بازی را قبول نداریم، باید به آنها بگوییم كه:

نتوان گفت كه این قـافله وا می‌مـاند

خسته و كوفته از این خیل جدا می‌ماند

این رهی نیست كه از خاطره‌اش یاد كنیم

این سفر همره تاریخ به جا می‌مـاند

دانـه و دام در ایـن راه فراوان، امـا

مرغ دل سیر ز هر دام رها می‌مـانـد

یكصدا غرق سكوتیم ولی گاه خروش

نعره ماست كه در گوش شما می‌مـاند

بروید ای دلتان نیمه كـه در شیوه ما

مرگ با هرچه ستم، هر چه بلا می‌مـاند

بگذارید با چند جمله از بیانات آقا روح‌الله حرف‌هایمان را به پایان ببریم. برای فرزندانمان بخوانیم كه امروز وقت نمی‌كنند فریاد برائت را بخوانند و برایش نخوانده‌اند؛ اگرچه برای شما ممكن است تكراری باشد:

«فریاد برائت ما، فریاد امتی است كه همة كفر و استكبار به مرگ او در كمین نشسته‌اند و همة تیرها و كمان‌ها و نیزه‌ها به طرف قرآن و عترت عزیز نشانه رفته است. و هیهات كه امت محمد(ص) و سیراب شدگان كوثر عاشورا و منتظران وراثت صالحان به مرگ ذلت‌بار و به اسارت شرق و غرب تن در دهند! و هیهات كه در برابر تجاوز دیو سیرتان و مشركان و كافران به حریم قرآن كریم و عترت رسول خدا و امت رسول او و پیروان ابراهیم حنیف، ساكت و آرام بمانیم و یا نظاره‌گر صحنه‌های ذلت و حقارت مسلمانان باشیم!

من خون و جان ناقابل خویش را برای ادای حق و فریضه دفاع از مسلمانان آماده نموده‌ام و در انتظار فوز عظیم شهادتم. قدرت‌ها و ابرقدرت‌ها و نوكران آنان مطمئن باشند كه اگر خمینی یكه و تنها هم بماند به راه خود كه راه مبارزه با كفر و ظلم و شرك و بت‌پرستی است، ادامه خواهد داد و به یاری خدا در كنار بسیجیان جهان اسلام، این پابرهنه‌های مغضوب بی‌كس و كار، خواب راحت را از دیدگان جهانخوران و زخم‌خوردگانی كه به ستم و ظلم خویش اصرار می‌نمایند، تنگ خواهد كرد. ملت‌های مسلمان باید فكر نجات فلسطین باشند و مراتب انزجار و تنفر خویش را از سازشكاری رهبران ننگین و خودفروخته‌ای كه به نام فلسطین، آرمان مردم سرزمین‌های غصب شده و مسلمانان این خطه را به تباهی كشیده‌اند به دنیا اعلام و نگذارند این خائنان بر سر میز مذاكره‌ها و رفت و آمدها، حیثیت و اعتبار و شرافت ملت قهرمان فلسطین را خدشه‌دار كنند كه این انقلابی نماهای كم شخصیت و خودفروخته، به اسم آزادی قدس، به آمریكا و اسرائیل متوسل شدند. اینان تصور كرده‌اند كه گذشت زمان، سیرت و صورت خیانت‌های آمریكا و صهیونیست را دگرگون ساخته و گرگ‌های خون‌آشام صهیونیست از فكر تجاوز و غصب سرزمین‌های از نیل تا فرات دست برداشته‌اند.»
دیدگاه ها : نظرات
والقلم
اگر اینها را نمی شناسی بخاطر سه دهه تغافل رسانه‌ای در این مورد است
عشق امام خمینی تشکیل امت واحده مسلمان بود
امروز اسم خیلی از بچه ها ابوجاسم و ابو شیمبل بود ....
همایش بصیرت قم
حاج سعید قاسمی: ریگی‌های فرهنگی هم باید‌دستگیر شوند
تلویزیون دارد آوینی بالا می آورد + گیتی که برای رجوی ها و بنی صدر ها و ... پیوسته باز است
آقاسعید: دشمنان دیروز آوینی، امروز درسپاه کفر قرار دارند
سعیدقاسمی در سالگرد شهادت آوینی، صیاد و یزدان‌پرست
نهضت جهانی اسلام- در بوسنی چه می گذرد؟
سعیدقاسمی:اگر می خواهید در جبهه بین المللی شمشیر بزنید باید کار بلد باشید.
سردار قاسمی: امیدی به خواص منفعت طلب نداریم
سعید قاسمی:به جای ساخت و ساز حرم امام، اندیشه امام را گسترش دهید
چند كلیپ و ...
اتفاقاتی که در جریان انتخابات به وقوع پیوست تنها زمان وقوع حوادث بعد از انتخابات را به جلو انداخت
حاج سعید قاسمی: خود جاسبی فاسد تشریف دارد و باید حذف شود
اگر از همت و متوسلیان برای نسل سوم گفته بودند، امروز کسی جرات دزدیدن نام آنها را نداشت
سردار قاسمی: احمد متوسلیان هم از تهمت "خود رای بودن" مصون نبود !
{قبلتین در زنجیر}حاج سعید : مسوول عملیات کشتار حجاج ایرانی یک یهودی آلمانی تبار بود
سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه علم‌وصنعت "شکست پنجه عقاب"
قاسمی:دانشجویان پیرو خط امام(ره) آمریكا را به تعظیم در برابر ایران مجبور كردند
متن کامل سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه مشهد
متن كامل سخنرانی آقا سعید در دانشگاه امام صادق ع
آقا سعید : موسوی در گذشته هم به امام اعتقاد نداشت!
هنوز سایه بنی‌صدر بالای سر این جنبش مستدام است.
سردار قاسمی: مسوولانی مثل جاسبی باید پاسخ دهند که ریشه جریان برانداز کجاست؟
برخی كه میلیاردی از بیت المال به نام هنرگرفته‌اند،امروز طلبكار نظام شده اند
سعید قاسمی در مراسم سالگرد شهید کریمی تأکید کرد
خدای 22 بهمن 57 و طبس و کربلای 5 زنده است
می‌خواستند با شال سبز و تكیه بر مقدسات انقلاب را شكست دهند


سخنرانی آقا سعید متن سخنرانی سردار حاج سعید قاسمی سردار قاسمی بسیج جهانی مستضعفین امام خمینی آقا سردار حاج سعید قاسمی حضرت روح الله بوسنی احمد متوسلیان دهه رهایی قبلتین امام روح الله مامرد جنگیم اسلام انقلابی جنگ سخنرانی سردار قاسمی حاج سعید قاسمی فلسطین جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی لبنان جبهه بین المللی انتخابات 598 بصیرت سخنرانی حاج سعید در همایش امت واحده وبلاگ حاج سعید قاسمی آقا سعید انقلاب جهانی