تبلیغات
پایگاه غیر رسمی اطلاع رسانی سردار مهندس حاج سعید قاسمی

سعید قاسمی:احمدی نژاد در ژنو سخنان حضرت امام را مطرح کرد

یکشنبه بیست و هفتم اردیبهشت 1388

سعید قاسمی در جمع دانشجویان دانشگاه تهران گفت: بیشتر پیروزی ها توسط گردان هایی صورت می گرفت که دانشجویان فرماندهی آن را بر عهده داشتند.

به گزارش برنا، سردار سعید قاسمی در همایش اعتلای اسلام نابودی اسرائیل که به مناسبت سالروز نکبت اشغال فلسطین، توسط تشکل های دانشجویی در تالار شیخ انصاری دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران برگزار شد، با اشاره به خاطراتی از رشادت های دانشجویان دانشگاه ها در جنگ ایران علیه عراق اشاره کرد و گفت: بیشتر پیروزی ها توسط گردان هایی صورت می گرفت که دانشجویان فرماندهی آن را بر عهده داشتند.

سعید قاسمی با بیان این مطلب که نطفه حزب الله از اجداد شماها هستند وحماس نیز که مولود حزب الله است افزود : در جنگ 22 روزه غزه و 33 روزه لبنان فلسطینی ها و حزب الله تمام خانه و زندگیشان را از دست دادند و اگر ما براساس مانیفست حضرت امام (ره) حرکت کرده بودیم سنگرهای کلیدی در فلسطین ، افغانستان و ..را گرفته بودیم، این درحالی است که ما براساس مانیفست حضرت امام حرکت نکردیم .

وی در ادامه به علاقه کشورهای عربی و آسیایی به شخص رییس جمهور اشاره کرد و گفت: چرا رییس جمهوری که نه قد دارد نه قیافه ، آنقدر محبوب است؟ عرب ها در اصطلاح می گویند احمدی نژاد برای خود رجلی است.

سردار قاسمی با ذکر خاطره ای گفت : روزی با شخصی مصری صحبت می کردم که گفت ای کاش ما نیز کسی مثل احمدی نژاد داشتیم. آیا می دانید چرا شما عزیز هستید؟ برای اینکه در مقابل کسی(آمریکا و استکبار ) رکوع نمی کنید.

سردار قاسمی به کنفرانس دوربان 2 اشاره کرد و گفت: برخی ها گفتند که سخنرانی احمدی نژاد در این کنفرانس باعث این شده که جامعه جهانی علیه ما شود، و وجه ایران در نظام بین المللی از بین برود .

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت : به تعبیر حضرت امام (ره) مسلمانان و اسلام چه زمانی بین استکبار ، آمریکا و اسرائیل احترام و آبرو داشته که حال با این سخنرانی از بین برود ، شرافت داشته باشید و کسی که مایع عزت و افتخار شما است را لکه دار نکنید .

سردار قاسمی تصریح کرد : احمدی نژاد در این کنفرانس فقط یک صفحه کپی از سخنان حضرت امام را گفت و هولوکاست را مطرح کرد که آن گونه کنفرانس بهم ریخت .بعضی از مغرضین با طرح چنین سئوال هایی به کینه ورزی با اسلام و جمهوری اسلامی دارند اینان کسانی هستند که بیشتر به آمریکا باج می دهند و رای خاکستری بیشتری نیز می آورند .

وی با اشاره به سخنان برخی که می گویند اوباما برای تغییرات آمده است اشاره کرد و گفت : اینها چرت و پرت است،بعداز پرتاب لنگه کفش که صورت گرفت ان همه بوق کرنا شد و لی به قرارداد ننگینی که پس از آن منعقد شد کسی اشاره نکرد.

سردار قاسمی به روابط با آمریکا اشاره کرد و خطاب به کسانی که خواهان ارتباط با آمریکا هستند گفت : این راه حضرت امام نیست ، شما خسته شدید فکر می کنید بر سر منافع مشترک می توانید به توافق برسید در صورتی که ماهیت عوض نمی شود ، آمریکا به انواع مختلف در حال سرمایه گذاری در ایران است که باید مراقب بود . حال عده ای می آیند با تفکرات روشنفکرانه می خواهند ارتباط با آمریکا بگیرند جنگ ما جنگ اعتقادی است و تا مبارزه هست ما هستیم.


دیدگاه ها : نظرات
والقلم
اگر اینها را نمی شناسی بخاطر سه دهه تغافل رسانه‌ای در این مورد است
عشق امام خمینی تشکیل امت واحده مسلمان بود
امروز اسم خیلی از بچه ها ابوجاسم و ابو شیمبل بود ....
همایش بصیرت قم
حاج سعید قاسمی: ریگی‌های فرهنگی هم باید‌دستگیر شوند
تلویزیون دارد آوینی بالا می آورد + گیتی که برای رجوی ها و بنی صدر ها و ... پیوسته باز است
آقاسعید: دشمنان دیروز آوینی، امروز درسپاه کفر قرار دارند
سعیدقاسمی در سالگرد شهادت آوینی، صیاد و یزدان‌پرست
نهضت جهانی اسلام- در بوسنی چه می گذرد؟
سعیدقاسمی:اگر می خواهید در جبهه بین المللی شمشیر بزنید باید کار بلد باشید.
سردار قاسمی: امیدی به خواص منفعت طلب نداریم
سعید قاسمی:به جای ساخت و ساز حرم امام، اندیشه امام را گسترش دهید
چند كلیپ و ...
اتفاقاتی که در جریان انتخابات به وقوع پیوست تنها زمان وقوع حوادث بعد از انتخابات را به جلو انداخت
حاج سعید قاسمی: خود جاسبی فاسد تشریف دارد و باید حذف شود
اگر از همت و متوسلیان برای نسل سوم گفته بودند، امروز کسی جرات دزدیدن نام آنها را نداشت
سردار قاسمی: احمد متوسلیان هم از تهمت "خود رای بودن" مصون نبود !
{قبلتین در زنجیر}حاج سعید : مسوول عملیات کشتار حجاج ایرانی یک یهودی آلمانی تبار بود
سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه علم‌وصنعت "شکست پنجه عقاب"
قاسمی:دانشجویان پیرو خط امام(ره) آمریكا را به تعظیم در برابر ایران مجبور كردند
متن کامل سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه مشهد
متن كامل سخنرانی آقا سعید در دانشگاه امام صادق ع
آقا سعید : موسوی در گذشته هم به امام اعتقاد نداشت!
هنوز سایه بنی‌صدر بالای سر این جنبش مستدام است.
سردار قاسمی: مسوولانی مثل جاسبی باید پاسخ دهند که ریشه جریان برانداز کجاست؟
برخی كه میلیاردی از بیت المال به نام هنرگرفته‌اند،امروز طلبكار نظام شده اند
سعید قاسمی در مراسم سالگرد شهید کریمی تأکید کرد
خدای 22 بهمن 57 و طبس و کربلای 5 زنده است
می‌خواستند با شال سبز و تكیه بر مقدسات انقلاب را شكست دهند


حاج سعید قاسمی بوسنی اسلام انقلابی سخنرانی حاج سعید در همایش امت واحده جبهه بین المللی مامرد جنگیم سردار قاسمی 598 لبنان دهه رهایی قبلتین وبلاگ حاج سعید قاسمی انتخابات سخنرانی آقا سعید بسیج جهانی مستضعفین آقا سعید احمد متوسلیان آقا جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بصیرت امام روح الله فلسطین حضرت روح الله سردار حاج سعید قاسمی انقلاب جهانی امام خمینی متن سخنرانی سردار حاج سعید قاسمی سخنرانی سردار قاسمی جنگ