تبلیغات
پایگاه غیر رسمی اطلاع رسانی سردار مهندس حاج سعید قاسمی

سعیدقاسمی:اگر می خواهید در جبهه بین المللی شمشیر بزنید باید کار بلد باشید.

شنبه پانزدهم اسفند 1388


سعیدقاسمی:دعوای اصلی سر تفکر امام است

مهندس سعید قاسمی گفت: باید از دشمن تاکتیک و تکنیک را خوب یاد گرفت. آنها خواب ندارند. 20 سال مستمر عماد مغنیه را تعقیب می کنند و بعد از شهادت حاج رضوان می گویند امروز موساد خواب راحتی می کند، یعنی در این مدت خواب نداشتند. این چیزی است که ما نداریم. اما با قاطعیت می گویم اگر این بار رفتید خوابیدید دیگر صبر نمی کنند چون همه چیز را آماده کرده اند دور ایران را هم گرفته اند.

به گزارش برنا، مهندس سعید قاسمی در جمع دانشجویان دانشگاه امیرکبیر گفت: در این برهه 8 ماهه جای خواص و عوام با هم عوض شد. روزهایی که به معنای واقعی کلمه یک نبرد بود.

وی گفت: در این حوادث تجربه های بزرگی برای نسل شما به دست آمد. شما که آرزو می کردید در دوران جنگ باشید ایامی را دیدید که بسیار شبیه آن دوران بود. این دوران حتی برای امثال ما هم سخت بود چون دشمن موفق شد با سرمایه گذاری که در دانشگاه ما، صدا و سیما و .. کرده بود، میوه اش را برداشت. چون مخالفم که همه این واقعه از بیرون به وجود آمد. اگر بسترش توسط خودی ها فراهم نشده بود، این غائله 8 ماه طول نمی کشید.

قاسمی ادامه داد: عده ای نان و نمک نظام را خوردند و مقابل نظام هم ایستادند. از سوی دیگر هم بسیاری از بچه های ما آسیب دیدند چون دامنه این جنگ به خانه های ما هم کشیده شده بود. یعنی اثر غبار فتنه عده زیادی از بچه های این نظام دچار تردید شدند. بچه های ما پس از این همه درس خواندن نه از مبانی اعتقادی می دانند نه از وقایع این 30 سال. ولی ناگهان به او می گویند می توانی رای دهی. بچه با یک ظرف خالی مقابل کوران بحران های سیاسی که هر یک عقبه ای دارند قرار می گیرد و در این شلوغی باید تصمیم بگیرد. معلوم است که این اتفاق می افتد.

وی تصریح کرد: البته این اتفاقات بد هم نبود. چون ما اگر دشمن را به عیان نبینیم، عادت کرده ایم بخوابیم، پس آرزو می کنم صورت ظاهر این فتنه نخوابد چون در این صورت نمی خوابیم. آن ها در هر صورت نمی خوابند.

این استاد دانشگاه گفت: باید از دشمن تاکتیک و تکنیک را خوب یاد گرفت. آنها خواب ندارند. 20 سال مستمر عماد مغنیه را تعقیب می کنند و وقتی بعد از شهادت حاج رضوان می گوید امروز موساد خواب راحتی می کند، یعنی در این مدت خواب نداشتند. این چیزی است که ما نداریم. اما با قاطعیت می گویم اگر این بار رفتید خوابیدید دیگر صبر نمی کنند چون همه چیز را آماده کرده اند دور ایران را هم گرفته اند.

قاسمی گفت: این فتنه به رغم تلفاتی که داشت برکات زیادی برای ما فراهم کرد. مردم دوباره به میدان آمدند، چون دیدند وقتی پرچم را دست عده ای می دهند و پی کار خود می روند کارها چندان به سامان نمی ماند پس باید خود در میدان بمانند.

وی به برخی انتقادها به رهبری اشاره کرد و گفت: عده ای می گویند حیف شد رهبری خود را خرج رییس جمهور کرد. من می گویم کسی جلوی رهبری نایستاده بود که خود را فدای او کند، همه پشت او سنگر گرفته بودند.

قاسمی با انتقاد از نوع تربیت فرزندان انقلاب گفت: جنس و ریشه اتفاقات اخیر به دلیل خیانتی است که از دبستان تا الان به بچه من کردند. چون مبانی آن برای این جوان گفته نشده. دوست داشتن کاریزمای امام و همت کفایت نمی کند. چون در مقابل یک تندباد دشمن نمی تواند دفاع کند. تا مبانی و اصول انقلابی شدن را نشناسیم هر کس می تواند ما را فریب دهد و بگوید اصل این است. شما که قرار بود امام را به فرزندان ما بشناسانید چرا هیچ کاری برای ارایه حرف های او نکردید، بعد از 20 سال مستند شاخص را در آوردند و تازه می گویند که با امامی که ما می شناختیم متفاوت است بله امامی که شما به ما معرفی کرده بودید، یک امام پاستوریزه و بی خطر بود.

وی تصریح کرد: پس بعد از این قصه باید کاری کنیم و آن کار هم مهم است. ریشه اصلی قصه وقایع اخیر جنگ بین ما و تفکر آمریکایی ها نبود، اما دعوا سر چه بود؟ مشکل فقط صندلی ریاست جمهوری بود؟ ما پرورش یافته تفکر احمدمتوسلیانیم، نمی توانیم هر فرمانده قد کوتاهی را قبول کنیم. دعوای اصلی سر این تفکر است. سر تفکر امامی است که وقتی حرف های او را می شنوید تعجب می کنید که چنین حرف هایی هم زده شده، اما این حرف ها کجاست؟

قاسمی گفت: اینکه می گویند این عکس نشان می دهد که ما با امام بودیم که ملاک نیست. خب وقتی امام از هواپیما می آمد پایین، بنی صدر ملعون و قطب زاده هم کنار او بودند، اینها ملاک نیست. امام برخلاف تمام حرف هایی که می گفتند جنگ جنگ تا پیروزی می گفت "جنگ جنگ تا رفع تمام فتنه در جهان" اما این حرف ها را اصلا نشنیده اید.

وی گفت: بعضی خوشحالند که فتنه اخیر تمام شده اما نگاه کنید که دو دهه پیش دغدغه ما لبنان و بوسنی بود، بغل خط حماس! اینکه این قدر ما را از این قصه دور کرده اند به دلیل آن است که ما را در زمین خودمان مشغول کرده اند، خط مقدم بوسنی و لبنان بود حالا خط مقدم کجاست؟ معلوم است که ریشه ها را قوی نکرده ایم. ما تجربه کار تشکیلاتی قوی را نداریم. و به محض اینکه وارد چنین کارهایی می شویم سریع دشمن فتنه را از همان جا آغاز می کند.

قاسمی گفت: قضیه به این سادگی نیست! یک دانشجو را می بینی که 5 سال است در دانشگاه می چرخد هنوز 10 واحد پاس نکرده فکر می کنید طرف احمق است. نه! این آدم 5 سال ریز و درشت دانشگاه را شناخته و می داند چه طور بچه های ما را از خط بیرون بفرستد. ما با پدیده ای روبه رو هستیم که برای هر کدام از ما پرونده ساخته اینکه از بین حرف های متعدد ما دقیقا حرفی را که می خواهند بیرون می آورند و استفاده می کنند نشانه رصد دقیق هر یک از نیروهای ماست. تازه ما که در این نظام کاره ای نیستیم.

وی تاکید کرد: شما بچه مسلمان های ایرانی کاری کردید که امروز برای همه مستضعفان جهان اشتیاقی به وجود آوردید که می خواهند از شما الگو بگیرند فرقی هم نمی کند که در کجای دنیا هستند. اما
کدام یک از شما الان با این آدم ها که از همه دنیا مشتاقند با شما ارتباط برقرار کنند، ارتباط دارید؟ اگر بسیج مستضعفان جهان تشکیل شده بود چه کسی جرأت و جسارت به به فرزندان معنوی رسول الله را داشت؟ این کارها از سیاست خارجه بر نمی آید اما نمی شود یک ناتوی فرهنگی از مستضعفان جهان راه اندازید؟ شاید بگویید زبان بلد نیستم بله متاسفانه با تمام این زبان های تخصصی که می گذرانید بعد از فارغ التحصیلی از پس احتیاجات اولیه تان هم بر نمی آیید. ولی ببینید حدود 90 درصد از کسانی که در این اعتراضات دستگیر شدند به یک زبان خارجی مسلط بودند. اگر می خواهید در جبهه بین المللی شمشیر بزنید باید کار بلد باشید.

دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: آقا سعید ، سردار قاسمی ، سردار حاج سعید قاسمی ، حاج سعید قاسمی ، سخنرانی آقا سعید ، سخنرانی سردار قاسمی ، متن سخنرانی سردار حاج سعید قاسمی ،
والقلم
اگر اینها را نمی شناسی بخاطر سه دهه تغافل رسانه‌ای در این مورد است
عشق امام خمینی تشکیل امت واحده مسلمان بود
امروز اسم خیلی از بچه ها ابوجاسم و ابو شیمبل بود ....
همایش بصیرت قم
حاج سعید قاسمی: ریگی‌های فرهنگی هم باید‌دستگیر شوند
تلویزیون دارد آوینی بالا می آورد + گیتی که برای رجوی ها و بنی صدر ها و ... پیوسته باز است
آقاسعید: دشمنان دیروز آوینی، امروز درسپاه کفر قرار دارند
سعیدقاسمی در سالگرد شهادت آوینی، صیاد و یزدان‌پرست
نهضت جهانی اسلام- در بوسنی چه می گذرد؟
سعیدقاسمی:اگر می خواهید در جبهه بین المللی شمشیر بزنید باید کار بلد باشید.
سردار قاسمی: امیدی به خواص منفعت طلب نداریم
سعید قاسمی:به جای ساخت و ساز حرم امام، اندیشه امام را گسترش دهید
چند كلیپ و ...
اتفاقاتی که در جریان انتخابات به وقوع پیوست تنها زمان وقوع حوادث بعد از انتخابات را به جلو انداخت
حاج سعید قاسمی: خود جاسبی فاسد تشریف دارد و باید حذف شود
اگر از همت و متوسلیان برای نسل سوم گفته بودند، امروز کسی جرات دزدیدن نام آنها را نداشت
سردار قاسمی: احمد متوسلیان هم از تهمت "خود رای بودن" مصون نبود !
{قبلتین در زنجیر}حاج سعید : مسوول عملیات کشتار حجاج ایرانی یک یهودی آلمانی تبار بود
سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه علم‌وصنعت "شکست پنجه عقاب"
قاسمی:دانشجویان پیرو خط امام(ره) آمریكا را به تعظیم در برابر ایران مجبور كردند
متن کامل سخنرانی حاج سعید قاسمی در دانشگاه مشهد
متن كامل سخنرانی آقا سعید در دانشگاه امام صادق ع
آقا سعید : موسوی در گذشته هم به امام اعتقاد نداشت!
هنوز سایه بنی‌صدر بالای سر این جنبش مستدام است.
سردار قاسمی: مسوولانی مثل جاسبی باید پاسخ دهند که ریشه جریان برانداز کجاست؟
برخی كه میلیاردی از بیت المال به نام هنرگرفته‌اند،امروز طلبكار نظام شده اند
سعید قاسمی در مراسم سالگرد شهید کریمی تأکید کرد
خدای 22 بهمن 57 و طبس و کربلای 5 زنده است
می‌خواستند با شال سبز و تكیه بر مقدسات انقلاب را شكست دهند


جنگ 598 سردار قاسمی انتخابات حضرت روح الله آقا سعید لبنان سخنرانی سردار قاسمی آقا وبلاگ حاج سعید قاسمی جبهه بین المللی سردار حاج سعید قاسمی مامرد جنگیم سخنرانی آقا سعید دهه رهایی قبلتین جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی سخنرانی حاج سعید در همایش امت واحده اسلام انقلابی بسیج جهانی مستضعفین حاج سعید قاسمی بصیرت احمد متوسلیان فلسطین متن سخنرانی سردار حاج سعید قاسمی امام روح الله انقلاب جهانی بوسنی امام خمینی